İYİ Partili Tolga Tekneci’den Optimar Başkanı Hilmi Daşdemir’e skandal tehdit: ‘Sığınmacı olacaksınız’

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tekneci, Optimar Başkanı Hilmi Daşdemir'i tehdit etti. Daşdemir'in "Sizce Akşener’in ‘İmam’ı’ kimdir?" paylaşımına cevap veren Tekneci, "İktidar değiştiği gün hangi ülkeye sığınmacı olacaksın onu düşün. Ama sana söz Türk mahkemelerinde sende yargılanacaksın. Adaletin keskin tadını sende tadacaksın" dedi.

featured

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tekneci, haddini aşan skandal bir olaya imza attı. Optimar Başkanı Hilmi Daşdemir Hilmi Daşdemir’in “Sizce Akşener’in ‘İmam’ı’ kimdir?” tweetini alıntılayan Tekneci, tehditler savurdu:

‘MAHKEMELERDE YARGILANACAKSIN’

Tekneci, “Hilmi boşver İmam’ı falan. İktidar değiştiği gün hangi ülkeye sığınmacı olacaksın onu düşün. Ama sana söz Türk mahkemelerinde sende yargılanacaksın. Adaletin keskin tadını sende tadacaksın. Elbet bir gün…” ifadelerini kullandı.

‘İLK DEĞİL SON DA OLMAYACAKSIN’

İYİ Partili Tekneci’nin hadsiz çıkışını yanıtsız bırakmayan Daşdemir şunları söyledi:

“Beni “Akşener’in Imam’ı kim?” diye sorduğum için mi yargılayacaksınız? İlk tehdit eden değilsin son da olmayacaksın. Ayrıca da Bu ülke benim bir yere gitmem. çokça etrafında Almanya’ya Amerika’ya sığınan görmüş olmalısın ki benim bir yere sığınacağımı varsayıyorsun.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir