İsveçli giyim markası H&M Türkiye’den ‘LGBT’ propagandası! Vatandaşlar boykot çağrısı yaptı

Dünyaca ünlü İsveçli giyim markası H&M, skandal bir harekete imza attı. Türkçe internet sayfasında LGBT propagandası yapmaya başlayan marka, vatandaşların büyük tepkisini çekti.

featured

İnternet sitesinde LGBT propagandası yapan H&M Türkiye için vatandaşlar boykot çağrısı yaptı.

Türkiye’de bazı kesimlerin de destekleriyle ve de yapılan skandal eylemlerle gündeme getirilmeye çalışılan LGBT sapkınlığına bir destek de Türkiye’de birçok mağazası bulunan İsveçli giyim markasından geldi.

İNTERNET SİTESİNDE ‘LGBT’ PROPAGANDASI

İsveç giyim markası H&M, Türk vatandaşlarının kullanımı için açtığı internet sayfasında “LGBT” propagandası yapmaya başladı.

SAPKINLIĞI NORMALLEŞTİRME ÇABASI

H&M Türkiye’nin internet sayfasındaki paylaşımda görülen “LGBT” sapkınlığını normalleştirme çabası sosyal medyada vatandaşlardan büyük tepki çekti.

İŞTE O SKANDAL PAYLAŞIMLAR

H&M Türkiye’nin internet sayfasındaki paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi;

Seçilmiş bir aile, birbirini desteklemeyi ve sevmeyi özellikle seçen insanlardan oluşuyor. Kimi seviyor olursanız olun, her ne olursa olsun orada olmaya ve kim olduğunuzu kutlamaya odaklanıyor. Birbirlerini seçen LGBTQIA+ aileleri ile tanışın.

Javier C: LGBTQ topluluğu olarak büyüyoruz ve hayatımızın geri kalanında hep yalnız kalacağımızı düşünüyoruz ancak bir noktadan sonra bunun doğru olmadığını fark ediyorsunuz. Seninle aynı olan insanları keşfediyorsun, onlar seni anlıyorlar ve onların etrafında kendini güvende hissediyorsun. Seçilmiş ailelerin önemi işte bu çünkü seçilmiş ailemizin içinde kendimiz olabiliyoruz, büyüyebiliyoruz, gülebiliyoruz, sevebiliyoruz, yaşayabiliyoruz.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERİP BOYKOT ÇAĞRISI YAPTI

Türkiye’de birçok şubesi bulunan H&M Türkiye’nin internet sitesinden yapılan bu paylaşımlar vatandaşın büyük tepkisini çekti.

Türkiye’deki aile kurumuna saldırmak için büyük firmalar tarafından da yapılmaya başlanan bu tarz paylaşımlar vatandaşı endişelendirirken boykot çağrıları da peş peşe geldi.

İşi giysi ürünleri satmak olan bir firmanın “LGBT” sapkınlığıyla ilgili sayfalarca normalleştirme ve özendirme paylaşımı yapıyor olması dikkat edilmesi gereken bir tehlike olarak vatandaşın gözünden kaçmıyor.

ÇORAP SKANDALI

İsveç giyim markası H&M’in daha önce de satışa sunduğu çocuk çoraplarında Arapça “Allah” yazısına benzer figürler bulunması tepkilere neden olmuştu.

Çalışanlarını gözetleyen H&M’e 35,3 milyon Euro ceza!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir