İstanbul’da taksici terörü! Yabancı müşteriden fazla para istedi, vermeyince saldırdı

İstanbul’da taksi şoförlerinin skandal fiyat uygulamaları gündemden düşmezken bu defa taksici terörü sosyal medyada gündem oldu. Bir taksi şoförü iddialara göre yabancı müşterisinden fazla para istedi. Müşteri, istenilen miktarı vermeyince taksi şoförü yolcuyu öldüresiye dövdü.

featured

Türkiye’de taksici terörü bitmek bilmiyor. Bilhassa İstanbul’da fahiş fiyatlarla ve yolcu seçmeleriyle gündem olan taksi şoförlerine bugün skandal bir olayla gündeme geldi.

İSTEDİĞİ PARAYI VERMEYEN YOLCUYU ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ

Son olarak yabancı müşterisinden fazla para isteyen bir taksi şoförünün, parayı vermek istemeyen müşteriyi öldüresiye dövdüğü ortaya çıktı. Olay dün sabah saatlerinde Taksim Tarlabaşı’nda meydana geldi. İddiaya göre, taksi şoförü yabancı müşterisinden fazla para istedi. Müşteri fazla parayı vermeyeceğini söyleyince aralarında tartışma yaşandı. Taksiden inen kadın müşteri, tartışmaya devam etti. Tartışma bir anda kavgaya dönüşürken taksici kadın yolcuyu hırpalamaya başladı. Daha sonra kadına öldüresiye vuran taksici parayı alıp olay yerinden uzaklaştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir