İrem Derici günler sonra suskunluğunu bozdu! Sütyensiz seksi elbisesiyle ortalığı yaktı

Kendisini Nergis Nesrullayeva ile aldattıktan sonra, ‘’Böyle bir şey yok! Kendisini aldatmadım" diyen eski sevgilisi Cem Belevi’ye sinirlenerek, ifşa tehdidinde bulunan İrem Derici, günler sonra sessizliğini bozdu. Sütyen giymediği seksi elbisesiyle fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, Instagram’ı adeta salladı…

featured

İrem Derici‘yi Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi hakkında bir paylaşım yaparak, ,Cem Belevi’yi elinde olduğunu söylediği ses kayıtlarını da ifşa etmekle tehdit etmişti. Bu paylaşımın ardından suskunluğunu koruyan İrem Derici’den yeni paylaşım geldi.

Cem Belevi ve İrem Derici arasında gerilim tırmanıyor. Derici’yi Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilen Cem Belevi bir açıklama yaparak “Ben aşk şarkıları yazan, hisleriyle hareket eden adam gibi seven bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum yok aldatma… Böyle bir şey yok! Kendisini aldatmadım” deyince Derici çıldırdı.

Derici, Cem Belevi’yi elinde olduğunu söylediği ses kayıtlarını da ifşa etmekle tehdit etti.

“İTİRAF ETTİĞİN İHANETTEN…”

İrem Derici yaptığı paylaşımda “Ben birkaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi ne dersin?

Cem Belevi’nin açıklamasına sinirlenen İrem Derici’den şok ifşa! ‘Ses kayıtları…’

‘Yaz sonuna kalmaz İrem’i şutlarım zaten, şu takvimi bi’ doldurayım şimdi kötü çocuk imajı çizemem’ mi olsun ilk konumuz yoksa alevler attığın influencer’lar mı sen seç? Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya fark etmez.”

Açıklaması merakla beklenen İrem Derici, günler süren suskunluğunu bozdu.

Dün gece sahne aldığı mekanda fotoğraflarını paylaşan Derici, paylaşımına “Günaydın. Bugün güneşiniz ben olayım dedim…” notunu düştü.

Derici’nin seksi paylaşımı kısa sürede gündeme geldi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir