İmamoğlu’nun tatil dönüşü yaptığı açıklamada ‘Murat Ongun’ detayı! Sobelendi…

İstanbullu bayram günü selle boğuşurken Fethiye'de tatilde olduğu öğrenilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tatilinin ardından İstanbul'a döndü. Kameralar karşısına geçen İmamoğlu tatilde olduğu için eleştirilmesine tepki göstererek algı yapıldığını öne sürdü. İmamoğlu'nun basın toplantısı esnasında Murat Ongun'un direğin arkasına saklanması dikkat çekti..

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da bayramın 1. günü gece başlayan yağmur özellikle Esenyurt’ta felakete dönüştü. Birçok ev ve dükkân sular altında kaldı. Vatandaş bayram günü mağdur oldu.

İstanbullu selle boğuşurken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Fethiye lüks bir otelde tatilde olduğu ortaya çıktı.

TATİLDE OLDUĞUNU DOĞRULADI

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan İmamoğlu, İstanbul dışında olduğunu doğruladı.

Tatilden dönen Ekrem İmamoğlu bronz teniyle kendisi güneşlenirken selde çalışanları suçladı

İmamoğlu paylaşımında, “Bayram günü ikindi saatlerinde ailemle il dışındaydım. Sabaha karşı 03.30’dan itibaren yağışı takip ettim, ekipleri yönettim. 3 binden fazla emekçi ve yöneticilerimle koordine olduk. İstanbul sıradışı bir yağışı az sorunla atlatmıştır. Tüm hemşehrilerime huzurlu bayramlar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Murat Ongun’un ‘ipini çeken’ tweet! Ekrem İmamoğlu, Ali Koç yüzünden mi görevden aldı?

TATİL BİTTİ EKREM İMAMOĞLU DÖNDÜ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tatilinin tamamlamasının ardından İstanbul’a dönüş yaptı. Kameralar karşısına geçen Ekrem İmamoğlu tatilde olduğu için eleştirilmesine tepki göstererek algı yapıldığını iddia etti.

AFET YAŞANMADI

İmamoğlu, “Önce işin adını koyalım. Yaratılan algıları değil gerçeği konuşalım. O gün İstanbul genelinde afet benzeri bir durum yaşanmadı.” ifadelerini kullandı.

YAĞMURLAR TATİLİME DENK GELDİ

Yağışların hep tatiline denk geldiğini söyleyen İmamoğlu, “Biliyorum iki tatilimde yağmura denk geldi. Ama tüm İstanbul çalışkanlığımı ve iyi niyetimi biliyor. Benim aile fertlerim siyaset ortamında gezmediği için ben onlara siyaset alanında vakit ayıramıyorum.” dedi.

MURAT ONGUN SOBELENDİ

İmamoğlu’nun basın toplantısı esnasında Murat Ongun detayı da dikkat çekti. Uzun süredir görüntü vermeyen ve Twitter paylaşımında bulunmayan Murat Ongun basın toplantısının düzenlendiği salonda ilginç bir şekilde ortaya çıktı.

İmamoğlu, basın mensuplarından ‘Soru sormak istiyoruz’ ifadelerinin ardından Ekrem İmamoğlu “Birisi yönetsin burayı Murat Bey” dedi.

MURAT ONGUN SAKLANDIĞI DİREĞİN ARKASINDAN ÇIKTI

Kamera açısından olmayan Murat Ongun saklandığı direğin arkasından çıkarak, “Burak beyi alalım sonra Hüseyin bey sizinle devam edelim” dedi. Ongun daha sonra tekrar direğin arkasına saklandı.

Ekran Goruntusu 2022 07 14 182847

MURAT ONGUN’UN GÖREVİ LAĞVEDİLMİŞTİ

Ekrem İmamoğlu’nun Kemal Kılıçdaroğlu ile giriştiği adaylık yarışında öne geçmek için geçtiğimiz bayram yaptığı Karadeniz turu yaşanan zincirleme iletişim kazaları ile adeta bir fiyaskoya dönerken takvim.com.tr CHP’deki çekişmeyi bomba kulis bilgileriyle gündeme taşımıştı.

Ekrem İmamoğlu, CHP yönetiminden ve kendi ekibinden gelen ‘Murat Ongun görevden alınsın’ baskılarına daha fazla direnememiş ve Murat Ongun’un başında olduğu İBB Sözcülüğü birimi lağvedilmişti.

Ekrem baskıya dayanamadı! İBB Sözcülüğü lağvedildi, Murat Ongun biyografisiz kaldı…

İmamoğlu’nun tatil dönüşü yaptığı açıklamada ‘Murat Ongun’ detayı! Sobelendi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.