Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu’na sitem etti: ‘Beni sallayıp duruyor’

'Sen Aşk Mısın?' adlı şarkısıyla müzik piyasasına geri dönen Hülya Avşar, en son katıldığı İbo Show’daki son görüntüsüyle kendisine hayran bıraktı. Fit hâli ile ilgi odağı olan Hülya Avşar, samimi açıklamalarda bulundu.

featured

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve fit görüntüsü ile kendine hayran bırakan Hülya Avşar şimdilerde sahnelerin de tozunu attırıyor. İddialı çıkışları, sahne kıyafetleri ve özel yaşantısıyla gündemden düşmeyen sanatçı Hülya Avşar, ‘Sen Aşk Mısın?’ adlı şarkısıyla müzik piyasasına geri dönmüştü.

Son olarak katıldığı İbo Show’daki görüntüsü ile dikkat çeken Hülya Avşar ilgi odağı olmuştu.

Yıllar sonra müzikseverlerle buluşan Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Akatlar’da stüdyo çıkışı görüntülendi. Bir hayli keyifli olan Avşar kızı, ‘Sen Aşk mısın?’ şarkısıyla ilgili “Şarkım çok sevildi, ne yalan söyleyeyim bu kadarını ben de beklemiyordum. Çok para harcayınca oluyormuş demek ki. Ama gençleri kendine çekeceğini biliyordum” diyerek güldü.

Avşar, dijital platformda günlük hallerini yayınladığı videoaların da çok ilgi gördüğünü söyleyerek, “O da çok iyi gidiyor. Tam da yerini buldu dijitalde, sosyal medyaya biraz önem veriyorum, hatta sanal dünyada bir şeyler yapmaya başladım. Z kuşağını yakalayayım gibi bir amacım yok ama onlar beni istiyorlarsa yakalayabilirler” diye konuştu.

‘ZEHRA BENİ SALLAYIP DURUYOR’

Hülya Avşar, muhabirlerin “Bir çiftlik evi yaptırıyordunuz, hatta kızınız Zehra da ilgilenecekti. Son durum nedir?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Evet devam ediyor, pandemi girince araya mecburen durduk, pandemide kimse çalışmak istemedi, onlar da haklılar. Zehra biraz salladı beni, çünkü daha çok hoşuna giden başka şeyler ile ilgileniyor. O yüzden beni tamamen sallayıp duruyor.”

Hülya Avşar’ın sahne aldığı mekânı polis bastı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir