Söylemezsem Olmaz Ebru Şancı’dan flaş iddia: ‘Hadise, Reza Zarrab’ın 5 milyon TL’lik hediyesini sattı’

Bir dönem Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddia edilen şarkıcı Hadise, hakkında şaşırtıcı yeni bir iddia ortaya atıldı. Hadise’nin Zarrab tarafından kendisine hediye edilen lüks aracı 200 bin Euroya satıldığı öne sürüldü.

featured

Şarkıcı Hadise, Mehmet Dinçerler ile boşanma sürecinin ardından çarpıcı bir iddia ile gündeme geldi.

Hadise’nin, Ebru Güneş’in eski eşi Reza Zarrab ile bir dönem yasak aşk yaşadığı, Seren Serengil tarafından ortaya atıldı.

İddialar sonrası harekete geçen Hadise, Serengil hakkında suç duyurusunda bulunurken, olayla ilgili bir gelişme daha yaşandı.

5 MİLYONLUK HEDİYEYİ SATTI

Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programında konuşan Ebru Şancı Öztürk, Reza Zarrab’ın Hadise’ye hediye ettiği iddia edilen 5 milyon TL’lik aracı sattığını söyledi.

Öztürk, Hadise’nin aracı, geçtiğimiz yıl mart ayında Belçika’da 200 bin euroya sattığını açıkladı.

hadise instagram

‘TARİHLER VE KONUMLAR TUTUYOR’

Ebru Şancı Öztürk, o iddialarını şu ifadelerle devam ettirdi;

‘Eşime hediye olarak Belçika’ya araba almaya gittik. Eşimin arkadaşlarıyla sürpriz yapmak için. Çocuk dedi ki B ile başlayan aracı ‘Hadise benim arkadaşıma sattı, keşke daha önceden haber verseydin’ dedi. Hatta geçen yıl mart ayında 200 bin euroya satmış. Sattığı galericinin adı Ali’ymiş. Dün akşam Ali Bey’i aradım, sizi arayacağım dedi aramadı. Tarihler tutuyor, konumlar tutuyor.’

BELÇİKA’DA KULLANMIŞ

Zarrab’ın Hadise’ye “Bentley” marka bir otomobil hediye ettiği, şarkıcının arabayı Türkiye’ye hiç getirmeyip Belçika’da kullandığı öne sürülmüştü.

HADİSE HABERLERİ YALANLAMIŞTI

Şarkıcı Hadise’nin adı Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la aşk dedikodularına karışmıştı.

Ebru Gündeş ile evli olduğu dönem Reza Zarrab’la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise, haberleri yalanlamış ve şarkıcının Mehmet Dinçerler’le evlenmesi üzerine konu kapanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir