Tolga Karel’in eski eşi Günay Musayeva plajda yarı çıplak poz verdi

Yaprak Dökümü'nde hayat verdiği Oğuz karakteriyle hafızalara kazınan Tolga Karel'in eski eşi Azeri asıllı model Günay Musayeva’nın plajda yarı çıplak paylaştığı pozuna beğeni ve yorum yağdı.

featured

Azeri asıllı model Günay Musayeva, ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde canlandırdığı ‘Oğuz’ karakteriyle yıldızı parlayan Tolga Karel ile 4 yıl evli kalmış ve bu birliktelikten Cihangir adında bir oğlu dünyaya gelmişti.

OĞLUYLA TATİLE ÇIKTI

Karel’den olaylı bir şekilde boşanan Musayeva, oğluyla hayatına mutlu bir şekilde devam ediyor. Podyumlarda da fırtına gibi esen ünlü model, şu sıralar oğluyla yaptığı tatilin tadını çıkarıyor.

ÜZERİNİ HAVLUYLA KAPATTI

Son olarak plajda çıplak şekilde boy gösterip üstünü de bir havluyla kapatan ünlü model olay oldu. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Musayeva, iskelede verdiği iddialı pozlarla adından söz ettirdi.

“HERKES KENDİ YOLUNDA”

Günay Museyava Tolga Karel’le ilgili, “Eski eşiniz Tolga Karel ile görüşüyor musunuz? Nafakayı yatıyor mu?” sorusuna; “Aradan 10 yıl geçmiş. Kendisiyle görüşmüyorum. Ne nafakası! Onu geçtim, çocuğunu bile aramıyor. Bizim onun vereceğe paraya ihyacımız yok zaten, herkes kendi yolunda” diye yanıt vermişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir