Genç avukat Gizem Saraçoğlu’nun kahreden ölümünde korkunç detay! Bu notu bırakıp kendini asmış…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu Barosu’na kayıtlı ağır ceza avukatı Gizem Saraçoğlu, dün öğle saatlerinde girdiği duruşmanın ardından Candaroğlu Mahallesi’nde annesi Avniye Saraçoğlu ile beraber yaşadığı evine gitti. Banyoya giren Gizem Saraçoğlu, uzun süre çıkmayınca annesi içeriye girdi. Kızının banyoda tavana iple asılı bulan annesi, komşularından yardım istedi.

Haber verilmesiyle gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Gizem Saraçoğlu’nun öldüğü belirlendi. Gizem Saraçoğlu’nun cenazesi, hastanede yapılan otopsinin ardından bugün Araç ilçesinde toprağa verildi.

Kastamonu’da duruşmadan çıkan genç avukat Gizem Saraçoğlu ölü bulundu!

“Ben artık dayanamıyorum”

Avukat Gizem Saraçoğlu’nun, ölmeden önce not bıraktığı ortaya çıktı. Polisin evde bulduğu notta genç avukatın “Ben artık dayanamıyorum. Annemi çok seviyorum” yazdığı öğrenildi.

Adliyede tören düzenlendi

Öte yandan Kastamonu Adliyesi’nde Gizem Saraçoğlu için gıyabi tören düzenlendi. Törene Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Keskin, Kastamonu Barosu Başkanı Özgür Demir ve meslektaşları katıldı. Baro Başkanı Özgür Demir, “Hayatta tarif edilemeyen acılar vardır. Bu da onlardan biri. Aramıza dahil olduğu 2 yıllık dönemde son derece tüm meslektaşlarımızla iyi ilişkiler geliştiren bir arkadaşımızdı. Güler yüzlü arkadaşımızı kaybettik. Üzüntümüz tarifsiz” dedi.

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan da “Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Avukat Hanım gencecik bir meslektaşımızdı. Allah ailesine sabır versin” ifadesini kullandı.

Genç avukat Gizem Saraçoğlu’nun kahreden ölümünde korkunç detay! Bu notu bırakıp kendini asmış…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.