Gazeteci Özlem Gürses, kendisine gelen iğrenç taciz mesajlarını ifşa etti!

featured

Halk TV sunucusu gazeteci Özlem Gürses’e Aktroller belden aşağı mesajlar attı.

Çin’e gitmek üzere 4 Aralık’ta Halkalı’dan uğurlanan, ancak Maltepe’den geri döndüğü tartışılan trenle ilgili olarak yorum yapan Gürses, şunları söylemişti:

“Çine ihracat treni göndermişiz biz. Böyle bir proje varmış meğerse. Çok güzel. Harika. Yapalım tabi. Kimsenin bir itirazı yok. Bu ihracat treninin kalkışı için bir tören yapılıyor. Ulaştırma Bakanı da var törende. Neyse ya akıl almaz bir şey. Tren yola çıkıyor. Tamam mı? Herkes arkasından uğurluyor. Alkışlar. Kıyamet. Basın mensupları, canlı yayınlar. Ondan sonra gidiyor Halkalı’ya ve duruyor tren. Çin’e vagon gitmiyor yani. Yolculuk Halkalı’da bitmiş yani.. ”

“BATAKLIK…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise dün Özlem Gürses’i adını vermeden hedef almış ve “Böyle bir olay karşısında üzüntüsünü saklamak gereği bile duymayan zihniyetin bu ülke için faydası yoktur” demişti.

Erdoğan’ın sözlerinin ardından Aktroller harekete geçerken, Gürses de sosyal medya hesabından, kendisine gelen bel altı mesajları ifşa etti.

Gelen mesajlar için, “Bataklık” ifadesini kullanan Gürses, “Yüzlercesi var… Bazıları fotoğraflı. Oğluma da taciz mesajları attılar, onlarca. Hesabını kilitledi” diye yazdı.

İşte Özlem Gürses’in o mesajı:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir