Galatasaray’ın yeni transferi Mauro Icardi’ye Wanda Nara’dan mal varlığı şoku

Galatasaray'ın yeni transferi Mauro Icardi'den ayrıldığını açıklayan Wanda Nara'nın Arjantinli yıldız futbolcuyla 2021 yılında imzaladığı bir anlaşma gündeme oturdu. Icardi'den ayrılır ayrılmaz sosyal medyadan eski eşi Maxi Lopez ile takipleşen Wanda Nara, ortaya çıkan anlaşmada Arjantinli golcüyü zor durumda bırakabilir.

featured

Galatasaray‘ın yeni transferine büyük şok. Wanda Nara, dün gece kişisel Instagram sayfasında yaptığı açıklamada Mauro Icardi ile ilişkisine son verdiğini belirtmişti.

Yıldız oyuncunun eşi, yaptığı paylaşımda “Bu anı yaşamak benim için acı verici. Ancak yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim.”

“Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim. Lütfen, sadece benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum” demişti.


2021’DE DE AYRILMIŞLARDI!

Bu, ikili arasında yaşanan ilk ayrılık değildi. 2021’in sonunda Wanda Nara, evlilik dışı bir ilişkisi olduğu açığa çıkan Mauro Icardi ile ayrıldığını açıklamıştı.

29 yaşındaki Arjantinli yıldız golcününün sosyal medya üzerinden özür dilemesi sonrası çift tekrar bir araya gelmişti. Bu olaydan bir süre sonra ise Arjantin basınında Wanda Nara’nın, Mauro Icardi’nin korumasıyla bir ilişkisi olduğu iddia edilmişti.

Galatasaray’ın yeni transferi Mauro Icardi, Wanda Nara’nın ayrılık haberini duyurmasının ardından bir başka haberle daha sarsıldı.

WANDA NARA ESKİ EŞİYLE TAKİPLEŞTİ!

Wanda Nara, kamuoyuna ayrılığı açıkladıktan sonra eski eşi Maxi Lopez, kendisini Instagram’dan takip etti. Nara da bu takibe hemen geri döndü ve bu hamle, sosyal medyayı yıktı geçti.

Wanda’nın, Maxi Lopez ile evli olduğu dönemde eski oyuncuyu Mauro Icardi ile aldattığı ortaya çıkmış ve bu olay uzun süre sosyal medyayı meşgul etmişti.

Wanda’nın Icardi’den ayrıldıktan sonra Maxi Lopez’in takibine karşılık vermesi, yeniden eski eşine döneceği söylentilerini beraberinde getirdi.

GİZLİ ANLAŞMA ORTAYA ÇIKTI!

Ayrılık sonrasında ikili arasında 2021 yılında imzalandığı iddia edilen bir anlaşma gündeme oturdu. TyC Sports’un haberine göre, Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara arasında varılan anlaşma dahilinde şu madde yer alıyor.

ICARDI’NİN TÜM MAL VARLIĞI WANDA NARA’YA AKTARILDI!

Mauro Icardi’nin konutları da dahil olmak üzere tüm mal varlığı ve şimdiki ve gelecekte imzalayacağı tüm sözleşmelerin hakları, 2050 yılına kadar Wanda Nara’ya aktarıldı.

Arjantinli oyuncunun eşine aktardığı mal varlığı içinde Milano’daki lüks bir daire ve Como Gölü üzerinde bir ev de bulunuyor.

TFF’den Galatasaray’a Yusuf Demir cevabı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir