İBB İnanç Masası çalışanı Fatma Yavuz’dan inciler: “Atatürk’ten nefret ediyorum, ülkücüler hırsızdır, Türkler soykırım yapmıştır”

İBB'de Ekrem İmamoğlu döneminde işe alınan isimlerle ilgili skandalların ardı arkası kesilmiyor. DİAYDER aracılığıyla PKK'lı teröristlerin ailelerine gıda yardımlarını ulaştırdığı iddia edilen İBB İnanç Masası çalışanı Fatma Yavuz'un Atatürk'e ve Türk milletine olan hakaretleri, İmamoğlu yönetimini sıkıntıya sokacak cinsten...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB’de skandalların ardı arkası kesilmiyor. Ekrem İmamoğlu tarafından işe alınan kişilerin terör bağlantıları geçtiğimiz hafta Türkiye gündemini sarsmıştı. PKK elebaşı Öcalan’ın talimatıyla kurulan DİAYDER üyelerinin İBB Mezarlıklar Müdürlüğü’nde işe başladığı ortaya çıkmış ve İmamoğlu’nun da DİAYDER’i ziyaret ettiği görüntüler ifşa olmuştu.

PKK dışında DHKP-C ve diğer sol örgüt mensuplarının da İBB’de işe alındığı iddiaları üzerine İçişleri Bakanlığı özel teftiş başlatmıştı. İBB’de çalıştığı ortaya çıkan yeni bir isim ise İmamoğlu yönetimini, hem partisi hem de Millet İttifakı içinde oldukça zor duruma düşürecek gibi görünüyor.

FATMA YAVUZ KİMDİR?

14 yıl boyunca Diyanet’te Kur’an eğitmeni olarak çalıştıktan sonra İslamiyet’e aykırı söylemleri gerekçesiyle Diyanet’ten ihraç edilen Ermeni kökenli Türk vatandaşı Fatma Yavuz’un, İBB’de işe başlatıldığı ortaya çıktı.

Yavuz’un Ekrem İmamoğlu ile Cuma namazı kıldığı ve ‘türbanlı çalışan’ olarak İmamoğlu’nun dini organizasyonlarına katıldığı biliniyor. İBB İnanç Masası çalışanı olan Fatma Yavuz, belediyeye yönetici asistanı kadrosundan alınmış.

93A0880B 89E6 4F3E Abe5 2206C9F9C93E

Screenshot 85

LinkedIn profilinde yönetici asistanı olduğunu söyleyen Fatma Yavuz’u, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat, İnanç Masası çalışanı olarak tanımlıyor.

Mahir Polat ve adı PKK’lı teröristlerin ailelerine gıda yardımı yaptığı iddiasıyla DİAYDER iddianamesinde geçen İBB İnanç Masası çalışanları, Fatma Yavuz’un Diyanet’e açtığı davaya hep birlikte katılmış

D833C07F 33Eb 442D A51D 984B43Cd4009

TÜRK MİLLETİNE SOYKIRIM SUÇLAMASI

Türk milletini sözde Ermeni ve Dersim soykırımlarını yapmakla suçlayan İBB çalışanı Fatma Yavuz’un, Türk milleti için söyledikleri ise hayrete düşürdü. Sosyal medya paylaşımlarında bir yandan Türk olduğunu ve Türkiye’yi çok sevdiğini vurgulayan Ermeni kökenli Fatma Yavuz, bir yandan da Türk milletinin tarihiyle ilgili kin dolu ifadeler kullanıyor.

Fatma Yavuz Soykirim

Screenshot 81

“ATATÜRK’TEN NEFRET EDİYORUM”

Sosyal medya paylaşımlarında Atatürk’ün Dersim’de Kürtleri katlettiğini iddia eden Fatma Yavuz, Atatürk’ü sevmediğini ve hatta nefret ettiğini de sosyal medya paylaşımlarında sıkça dile getirmiş. Atatürk’ün partisi olduğunu iddia eden CHP’nin yönettiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Atatürk düşmanlarının İmamoğlu tarafından işe alındığı sıkça dile getirilmişti.

 

Screenshot 75

Screenshot 83 Screenshot 82

ÜLKÜCÜLERİ KIZDIRACAK İFADELER

İBB İnanç Masası çalışanı Fatma Yavuz, ülkücülerden ve milliyetçilerden de nefret ettiğini sıkça dile getirmiş. Ermeni kökenli Yavuz’un Türklükle olan mücadelesi, milliyetçileri hırsızlıkla suçlamaya kadar gitmiş.

Screenshot 80 Screenshot 79

8F4E4Afa 04De 411F Bc0F 29E732F7B781

Milliyetçileri “Bu kafa Kürtlerin türküsünü çalıp “ölürüm Türkiyem”e çevirip, hiç utanmadan onunla Kürtlere milliyetçilik satacak kadar hastalıklıdır. Yahu bari benden çaldığını geri bana satma, nasıl bir ahlaksızlıktır bu?” sözleriyle hedef alan Yavuz, ülkücü camiayı da ‘hırsız’ olarak niteliyor.

F41Af9E2 Af45 4Cad 9Ad8 B2Dd9798Cd49

İMAMOĞLU İLE CUMA NAMAZI KILMIŞ

İBB İnanç Masası çalışanı Fatma Yavuz’u İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, dini PR çalışmalarında yanından hiç ayırmıyor. “İBB’de türbanlı çalışanlarımız da var” algısını Fatma Yavuz ile oluşturan İmamoğlu, Cuma namazlarını mesai arkadaşı ile birlikte kılıyor.

A205B50D B354 4933 A0F6 8B62Cb4E9332

E Lkajlxsaq3Vds

İmamoğlu’nun İstanbul için çılgın projelerinden olan İBB İnanç Masası, dinler arası diyalog ve hoşgörü fikrine ‘hizmet’ için 2019 seçimlerinden hemen sonra kurulmuştu. Diyanet’ten ihraç edildikten hemen sonra İBB’de İnanç Masası’nda işe başlatılan Fatma Yavuz, diyalog ve hoşgörü adına pek çok ziyaret gerçekleştirmiş.

Screenshot 72

Screenshot 87

PKK’LI AİLELERE YARDIM İNANÇ MASASI ÜZERİNDEN GİTMİŞ

DİAYDER iddianamesinde ortaya çıkan PKK’lı teröristlerin ailelerine gıda yardımı skandalında da İBB İnanç Masası’nın adı sıkça geçiyor. Fatma Yavuz’un mesai arkadaşı Nilüfer Taşkın’ın DİAYDER Başkanı Ekrem Baran ile yaptığı konuşmalar iddianamede yer almıştı.

Fhvac6Gx0Aerup6 Fhvac6Exeampxdd

 

 

 

İBB İnanç Masası çalışanı Fatma Yavuz’dan inciler: “Atatürk’ten nefret ediyorum, ülkücüler hırsızdır, Türkler soykırım yapmıştır”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.