Ünlü oyuncu Fatih Göksel Aydoğduoğlu pedofili sapık çıktı! Mide bulandıran fotoğraflar ve yazışmalar…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter, bir takım hesaplardan pedofili içerikli paylaşımlar ve çocuklara yönelik istismar içerikli yazışmalar yapıldığını tespit etti. Twitter bu durumu Bilişim Dairesi Başkanlığına ihbar edince söz konusu hesaplar inceleme altına alındı.

Sabah gazetesinden Atakan Irmak’ın haberine göre, yapılan incelemelerde hesapların dizi ve filmlerde oyunculuk yapan aynı zamanda müzisyen olan Fatih Göksel Aydoğduoğlu’na ait olduğu ortaya çıktı.

BİRÇOK MÜSTEHCEN MESAJ ELE GEÇİRİLDİ

İstanbul polisi tarafından gözaltına alınan şüphelinin dijital materyallerine el konuldu. Oyuncunun bilgisayarında ve telefonunda yapılan incelemelerde çocuğa ait birçok müstehcen içerik ele geçirildi. Twitter hesapları da inceleme altına alınan Aydoğduoğlu’nun küçük yaştaki erkek ve kız çocuklarına cinsel içerikli mesajlar attığı belirlendi.

PAYLAŞIMLARI EĞLENCE AMAÇLI YAPMIŞ

Emniyette ifade veren şüpheli söz konusu hesapların kendisine ait olduğunu 2014 ila 2016 yılları arasında yaptığını, paylaşımların sadece eğlence amacıyla yaptığını ileri süren Aydoğduoğlu, 18 yaşından küçüklere ilgi duymadığını yetişkin kadın ve erkeklerden hoşlandığını suç işlemediğini anlattı.

TUTUKLANDI

İfadesinin ardından savcılığa sevk edilen şüpheli burada verdiği ifadesinin ardından nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Fatih Göksel Aydoğduoğlu çıkarıldığı hakimlik tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturması devam ediyor. Aydoğduoğlu daha önce de, İstanbul Beyoğlu’nda polis kontrolü sırasında sahte polis kimliğiyle yakalanmış, kimliği kendisinin tasarladığını itiraf edince hakkında 5 yıl kadar hapisle dava açılmıştı.

Ünlü oyuncu Fatih Göksel Aydoğduoğlu pedofili sapık çıktı! Mide bulandıran fotoğraflar ve yazışmalar…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.