“Ölümüne AK Partiliyim” diyen Emine Şenlikoğlu’ndan ensest evlilik çıkışı! “Ateistler ve deistler kendi anne-babalarıyla evlenebilir”

featured
service

“Ölümüne AKP’liyim” diyen Emine Şenlikoğlu, “Karınca Sarayı” isimli YouTube kanalında gazeteci İrem Beyhan’ın sorularını yanıtladı.

“DEİZMİ ÖLDÜRECEĞİZ AZ KALDI”

Ateizmin “öldüğünü” iddia eden Şenlikoğlu, konuyu ‘ensest ilişki’ye bağlayarak şunları söyledi:

“Ateizmi öldürdük biz. Şimdi deizmi öldüreceğiz az kaldı. Çünkü ateizm çok mantıksız. Baktılar ateizm bitiyor, deizmi hortlattılar. Dinsiz de demiyorlar, deist diyorlar. Dinsizlik halkımızda kötü bir isimle anılır ya gençler sıcak baksın diye deist diyorlar. Ateizm ve deizm hayvanlık alemi gibidir. Deizmde bir adam kızıyla evlensin hiçbir sakınca yoktur. Hangi ülkede hatırlamıyorum; bir adam köpeği ile nikah yaptı.”

“DEİZMDE AHLAK YOK”

Bazı deistlerin ensest ilişkiyi kabul etmediğini belirten Şenlikoğlu, “Ama senin inandığın inanç buna karşı değil. Onlar anne babalarıyla evlenebilirler. Deizmde ahlak yoktur. Deizmin, ateizmin kendisi bozuk” dedi.

Bunun üzerine sorulan “İnançsız bir insan iyi olamaz mı?” sorusuna Şenlikoğlu, şu yanıtı verdi:

“Deizmin kendi içinde çok kibar hanımefendi, beyefendiler olabilir. Ama deizm çok ahlaksız. Her deist ya da ateist kötü olacak diye bir kaide yok. Ben sistemden bahsediyorum. Ben kişilerden bahsetmiyorum. Deist ahlaklı olabilir ama deizm ahlaksız.”

“AK PARTİ’Yİ ÇOK BEĞENİYORUM AMA…”

“17 yaşındaki kızlar fingirdiyor, hamile kalıyor sorun yok, 17 yaşında evlilik olursa, nikah olursa eşleri hapse giriyor” diyen Şenlikoğlu, gazetecinin “Kötü kullanıma çok müsait, pedofili ya da çocuk gelinler malumunuz” itirazına da müdahalede bulunarak, şöyle devam etti:

“Bunlar benim ifadelerim, konuşulmayınca bunlar başımıza geliyor, karşı taraf hamile kalıyor. AK Parti’yi çok beğeniyorum ama birkaç konuda cinayet işliyorlar. Bunun düzeltilmesi lazım.”

“ÖLÜMÜNE AK PARTİLİYİM, 2023’TE UZAYA ÇIKACAĞIZ”

İktidarın son yıllarda izlediği politikayı da yorumlayan Şenlikoğlu, “AK Parti’nin ülkenin kalkınmasına yönelik yaptığı çalışmaları çok beğeniyorum. Bazı hataları var ama inanıyorum ki düzeltecekler” dedi. Şenlikoğlu, “Hangi çalışmalarını beğeniyorsunuz?” sorusuna da “Fizik kanunlarına çok hakimler. Çocuklara bile uzaya nasıl çıkılır onu öğretiyorlar. Seni mi yoksa AK Parti’yi mi öldürelim deseler; beni öldürün, AK Parti’yi yaşatın derim. Ölümüne AK Partiliyim. 2023’te uzaya çıkacağız” yanıtını verdi.

“Ölümüne AK Partiliyim” diyen Emine Şenlikoğlu’ndan ensest evlilik çıkışı! “Ateistler ve deistler kendi anne-babalarıyla evlenebilir”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir