Denizli’de avukat sütyen takıp çarşafa girdi! Polise verdiği ifade şaşırttı

Denizli'de sütyen giyerek, kara çarşafla örtünüp yüzünü siyah peçeyle kapatan ve kadın gibi görünen 32 yaşındaki avukat M.P., sokakta dolaşırken polis tarafından gözaltına alındı. M.P.'nin ifadesinde, "bir değişiklik yapmak istedim" şeklinde beyanda bulunduğu öğrenildi.

featured

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün motosikletli Yunus timleri, sokakta yürüyen durumundan şüphelendikleri kara çarşaflı kişiyi durdurmak istedi. Ancak şüpheli kişi, polislere direnip elindeki şemsiyeyi savurarak kaçmaya başladı. Polis, peşine düştüğü şüpheliyi yakaladı.

SÜTYEN TAKIP ÇARŞAF GİYDİ

Şüphelinin Denizli Barosu’na kayıtlı erkek avukat M.P., olduğu belirlendi. Sütyen taktığı, çarşaf giydiği ve yüzünü de siyah peçe ile kapadığı belirlenen M.P.’nin yanında taşıdığı kadın çantasında da kasatura, çekiç ve bağ kesme makası bulundu.

Gözaltına alınan avukat M.P.’nin ifadesinde, ‘değişiklik olsun’ diye kadın kılığına girdiğini söylediği öğrenildi. Görevli memura mukavemet suçundan ifadesi alınan M.P. daha sonra serbest bırakıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir