Konuşanlar programıyla ünlenen Demet Öztürk’ün göğüslerini sergilediği cüretkâr pozları mest ediyor

Exxen’de yayınlanan Konuşanlar programına izleyici olarak gelen Demet Öztürk, programın ardından bir hayli takipçi kazanmıştı. Hasan Can Kaya'nın programda Instagram’ını incelediği Demet Öztürk, cüretkar pozlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Her anını takipçileriyle paylaşan Öztürk, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konuşanlar programına izleyici olarak gelen ve Hasan Can Kaya’nın dikkatini çeken Demet Öztürk, söylemleri ve Instagram profiliyle programa damgasını vurmuştu. Yeniden akıllara gelen Demet Öztürk’ün sosyal medya paylaşımları adeta kasıp kavuruyor. Cüretkar pozlarını sık sık takipçilerine sunan Öztürk’e binlerce beğeni ve yorum yağıyor.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARIYLA PROGRAMA DAMGA VURMUŞTU

Konuşanlar programının 2. sezon 11. bölümüne izleyici olarak gelen Demet Öztürk, Hasan Can Kaya’nın mikrofon vermesi üzerine herkesi kahkahaya boğmuştu.

2 2

Güzelliği ve dekolteli giyimiyle dikkat çeken Demet Öztürk, daha sonrasında Hasan Can Kaya tarafından sahneye alınmıştı.

3 2

Hasan Can Kaya tarafından program esnasında Instagram profili incelenen Demet Öztürk’ün dekolteli cesur pozları sonrasında Hasan Can Kaya’nın takılmaları herkesi güldürmüştü.

CÜRETKAR POZLARIYLA SOSYAL MEDYAYI SALLIYOR

O günden sonra Instagram’da adeta bir fenomen haline gelen Demet Öztürk, cesur paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallayan bir isim haline geldi.

4 1

Cüretkar pozlarını paylaşmaktan çekinmeyen güzel isim, takipçileri tarafından sık sık beğeni yağmuruna tutuluyor.

İşte Demet Öztürk’ün bazı Instagram pozları;

5 1 6 1 7 1 8 1 9 640Xauto 1 3 640Xauto 2 3 640Xauto 11

Konuşanlar programıyla ünlenen Demet Öztürk’ün göğüslerini sergilediği cüretkâr pozları mest ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.