Mafya ve terörün resmi gazetesi Cumhuriyet’te istifalar devam ediyor

Mafya ve terör örgütlerinin resmi gazetesi haline gelen Cumhuriyet’te istifaların ardı arkası kesilmiyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin ulusal güvenliğini hedef alan mafya ve terör örgütlerinin resmi gazetesi haline gelen Cumhuriyet’te istifa üstüne istifa yaşanıyor.

Geçtiğimiz yıl aralık ayında genel yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya’nın görevden alınmasıyla birlikte peş peşe istifaların yaşandığı gazetede bugün bir isim daha veda etti.

Medyaradar’ın haberine göre başarılı foto muhabiri Kurtuluş Arı, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Cumhuriyet gazetesinden istifa ettiğini duyurdu.

Arı paylaşımında, “Selamlar, Kuruluşundan bu yana sayısız başarılı işlere imza atmış, tarihinde ve kadrosunda köklü isimlerin yer aldığı Cumhuriyet Gazetesi’den, 2017 yılında fotomuhabir olarak çalıştığım bu çatıdan (04 Şubat 2022) ayrılma kararı aldım.  Bugünden itibaren başlayan bu yolculukta yepyeni bir yola yeni projelerle girmiş bulunmaktayım.  Bu uzun süreçte profesyonel anlamda büyük tecrübe kazandığım Cumhuriyet Ailesine, tanıma fırsatı bulduğum değerli çalışma arkadaşlarıma ve tüm emekçi dostlarıma teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

29E231Ce 4F95 46B4 98A7 87A2Ea8Ee777

HaberMotto duyurmuştu! FETÖ ve PKK medyasında istifalar başladı…

Mafya ve terörün resmi gazetesi Cumhuriyet’te istifalar devam ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.