CHP’li Vahap Seçer, HDP’ye diyetini ödüyor! Mersin’de PKK sembolleriyle Kurban Bayramı kutlaması

CHP'li Vahap Seçer yönetimindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı kutlaması için hazırlattığı afişlerde terör örgütü PKK'nın renklerini kullandı. Afişte kullanılan kelimelerin baş harflerine bakıldığında da "PKK" kelimesinin ortaya çıktığı görülüyor.

featured

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesi Vahap Seçer, yerel seçimlerde HDP’den aldığı desteğin karşılığını vermek için büyük çaba sarf ediyor. Kentin çeşitli yerlerine Kurban Bayramı kutlaması için afişler astıran Seçer, terör örgütünü temsil eden renkleri kullandı ve PKK’ya gönderme yapan kelimeler seçti.

Mersin’de Kurban Bayramı kutlaması için belediye tarafından asılan afişler görenleri şoke etti.

Afişte “Paylaşmanın, Kavuşmanın, Kaynaşmanın Bayramı” sloganını kullanan CHP’li belediyenin seçtiği kelimelerin baş harflerinin terör örgütünün ismini ortaya çıkardığı fark edildi.

Afişin kenarlarındaki simgelerde kullanılan renklerin de terör örgütü PKK’nın kullandığı sarı, kırmızı ve yeşilden seçildiği görüldü.

HDP EŞ BAŞKANI PERVİN BULDAN 2019 SEÇİMLERİNDE AÇIK DESTEK VERMİŞTİ

HDP’nin eş başkanı Pervin Buldan, 2019 seçimleri öncesi Mersin’de yaptığı mitingde açık açık CHP’nin adaylarını desteklediklerini söylemişti.

MHP’Lİ VEKİL BELEDİYEDEKİ PKK KADROLAŞMASINI İFŞA ETMİŞTİ

MHP milletvekili Olcay Kılavuz, Nisan ayında düzenlediği basın toplantısında belediyedeki PKK kadrolaşmasını tek tek anlatmıştı.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir