CHP’li Faik Öztrak yine yalana başvurdu! Başkan Erdoğan-Prens Selman fotoğrafıyla algı operasyonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suudi Arabistan'da Prens Salman'la tokalaşmasındaki kareyi eline alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Prens Selman'ın önünde eğildiği yalanını söyledi.

featured
service

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan’da Prens Salman’la tokalaşmasındaki kareyle yeni bir algı operasyonuna girişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dört yıl aradan sonra Suudi Arabistan’a gitti. Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz’in resmi törenle karşıladığı ziyarette Erdoğan Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Salman’la da bir araya geldi.

selman 1

Al-Salam Sarayı’ndaki basına kapalı görüşme öncesi medyada verilen bazı fotoğraflarda Erdoğan’ın Prens Salman’la tokalaşması esnasında açı farkıyla eğiliyormuş gibi servis edilen kareler CHP’nin algı operasyonu için malzeme oldu.

selman 1

FOTOĞRAFLA ALGI OPERASYONU

Öztrak, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında eline aldığı Erdoğan-Prens Selman karesini göstererek “Biz sadece ve sadece Rabb’imizin huzurunda ve secdede eğiliriz deyip paraya sıkışınca katil dediklerinin huzurunda böyle eğilip bükülmekle olur.” ifadelerini kullandı.

selman 3

ERDOĞAN-BIDEN GÖRÜŞMESİNDEKİ KARELER AKILLARA GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçen yıl Belçika’nın başkenti Brüksel’de gerçekleştirilen NATO Liderler Zirvesi’nde ABD Başkanı Joe Biden’la bir araya gelmiş, tokalaştığı anlara ilişkin görseller Erdoğan’ın Biden’in elini öpüyormuş gibi servis edilmişti.

CHP’li Faik Öztrak yine yalana başvurdu! Başkan Erdoğan-Prens Selman fotoğrafıyla algı operasyonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir