Emir bizzat genel merkezden! CHP’den 30 milyonluk gayrimenkul satışı

CHP’nin Beyoğlu Bankalar Caddesi'ndeki eski il binasını satışa çıkardığı öğrenildi. Satış emrinin bizzat CHP Genel Merkezi tarafından verildiği öğrenildi. Bir gayrimenkul firmasının satış için yetkilendirildiği ve tabelasında İstanbul İl Başkanlığı yazan kısımlara pankart asılarak satış ilanı verildiği görüldü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi’nin, Beyoğlu ilçesinde bulunan Eski İstanbul İl Başkanlığı’nın satışa çıkartıldığı ortaya çıktı. Bir gayrimenkul firmasının yetkilendirildiği ve satış ilanı için detaylı bilgiler veren pankartın Bankalar Caddesi üzerinde bulunan binaya asıldığı görüldü.

SATIŞ EMRİ CHP GENEL MERKEZİ’NDEN

Sabah’taki habere göre; CHP‘nin Beyoğlu’nda bulunan ve uzun yıllar boyunca İstanbul İl Teşkilatı’na ev sahipliği yapan bina satışa çıkartıldı. Satış işlemlerine başlanma talimatının ise CHP Genel Merkezi tarafından verildiği öğrenildi. Bankalar Caddesi üzerinde bulunan binaya satış pankartının satış için yetkilendirilen firma tarafından asıldığı görüldü.

İlgili firmanın internet sitesinin açıklama bölümünde, “İçerisinde konferans ve toplantı salonlarının da yer aldığı toplam 14 oda mevcuttur. Ayrıca her iki katın giriş alanında geniş hol alanı bulunmaktadır. Her iki katta da kadın/erken wc bulunmakta olup toplam dört adet wc mevcuttur. 1 adet mutfak bulunmaktadır. Taşınmazda klima ve kalorifer sistemi mevcuttur” ifadelerine yer alıyor.

0X0 Chp Satisa Cikardi Tam 30 Milyon Istiyor 1658990408431 0X0 Chp Satisa Cikardi Tam 30 Milyon Istiyor 1658990409235

Emir bizzat genel merkezden! CHP’den 30 milyonluk gayrimenkul satışı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.