CHP’de yasak aşk bombası! Rıza Akpolat ve Özlem Ağırman aşkı patladı

CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman yasak aşk yaşadı. İkilinin bir mekânda göz göze türkü söylediği görüntüler ve sosyal medya mesajları yasak aşkı deşifre etti. Skandalın duyulması üzerine her ikisi de eşlerinden boşandı

featured

CHP’de yeni bir yasak aşk skandalı patlak verdi. CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun iki yıl önce eşinden boşanıp yasak aşk yaşadığı CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Avukat Tuba Torun ile evlenmesinin ardından bu kez yeni skandalın odağındaki isim CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat oldu.

PARTİDE DUYULDU

Sabah Gazetesi’nin haberine göre iki çocuk babası Rıza Akpolat, CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman ile yasak aşk yaşadı.

Belediye başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra İstanbul Boğazı’nda lüks bir villaya taşınmasıyla gündeme gelen Rıza Akpolat’ın yaşadığı yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından karısı Derya Akpolat, Bursa Orhangazi 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde boşanma davası açtı.

Derya Akpolat, yasak aşkı duyar duymaz açtığı dava sonrasında Ocak 2022’de Rıza Akpolat’tan boşandı.

Başkan ve eşi arasında, gizliliği kapsayan özel bir protokolde anlaşma sağlandığı ve başkanın eşinin maddi taleplerini karşıladığı öğrenildi.

İkilinin, çekişmeli değil “anlaşmalı” boşandığı kaydedildi. Yasak aşkın ortaya çıkmasıyla gerçekleşen “anlaşmalı boşanmanın” ardından Derya Akpolat’ın boşandıkları duyulmasın diye eski eşinin soyismini kullanmaya devam ettiği öğrenildi.

 

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Yasak aşkın diğer tarafındaki CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman’ın kocası Metin Ağırman da olup bitenlerin ardından boşanma davası açtı.

 

Mimar olan Metin Ağırman, Yeşim Ağırman ile İstanbul Anadolu Adliyesi 20. Aile Mahkemesi’nde Kasım 2022’de boşandı. Yeşim Ağırman da skandalın duyulmaması için boşandığı kocasının soyismini kullanmayı sürdürüyor. Ağırman halen CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı olarak göreve devam ediyor.

 

GÖZ GÖZE TÜRKÜ SÖYLEDİLER

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve yasak aşkı Yeşim Ağırman, Akpolat’ın boşanmasından birkaç hafta sonra 4 Nisan 2022’de alkollü bir ortamda birlikte türkü söylemişti.

O dönem kamuoyuna yansıyan o videoda Akpolat sahnede bağlama çalıp türkü söylerken, o tarihte henüz eşinden boşanmamış olan Ağırman ise elinde mikrofonla Akpolat’a eşlik etmişti. İkilinin türküyü göz göze bakarak söylemesi dikkatleri çekmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir