Çanakkale Biga’da korkunç cinayet! Türkan Demir akrabası Hakkı Elalmış tarafından başına kürekle vurularak öldürüldü

Çanakkale’nin Biga ilçesinde bir çiftlikte yaşanan olayda Hakkı E., köylüsünün eşi Türkan Demir’i taciz edip katletti. Kadının hastanedeki eşine taziye ziyareti de yapan katil, çiftlikteki kameralara yakalandı.

featured

Çanakkale’nin Biga ilçesinde evli ve 3 çocuk sahibi Türkan Demir, akrabası olan Hakkı E. tarafından tavuk çiftliğinde başına kürekle vurularak öldürüldü.

Çiftlikteki güvenlik kameralarını izleyen jandarma ekipleri, katil zanlısını, öldürdüğü kadının kocasını hastanede teselli ederken gözaltına aldı.

VAHŞİCE KATLETTİ

Olay, önceki akşam 23.00 sıralarında Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Kanibey Köyü’nde meydana geldi.

3 yıl önce Mardin’den Biga’ya bağlı Kanibey Köyü’ne mevsimsel işçi olarak gelen evli 2 çocuk babası Hakkı E., köyde özel bir tavuk üretim çiftliğinde çalışmaya başladı.

Hakkı Elalmış’ın akrabaları A.D., eşi Türkan Demir ve 3 çocuğu da geçtiğimiz yıl Mardin’den köye gelerek buradaki başka bir tavuk çiftliğinde çalışmaya başladılar.

İddiaya göre Hakkı Elalmış, bir süredir Türkan Demir’i rahatsız ediyordu. Önceki akşam saatlerinde Hakkı E., çalıştığı tavuk çiftliğine geldiği Türkan Demir’le tartışma yaşadı.

Tartışma büyüdükten sonra Hakkı Elalmış, çiftlikte bulunan kürekle talihsiz kadını, kafasına defalarca vurarak öldürdü.

Gözü dönen katil zanlısı, daha sonra kadının gözlerini de yuvasından çıkardı.

TAZİYE İÇİN GİTTİ

Çiftlikte çalışan başka bir işçi, kadının kanlar içinde yerde yattığını görünce durumu eşi A.D.’ye bildirdi.

Hayatını kaybeden kadının cesedi Biga Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede eşinin işlemlerini yapan acılı eş A.D.’yi teselli eden Hakkı Elalmış, çiftlikteki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Katil zanlısının Biga İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Düzce’de kadın cinayeti! Ali Şeker, eşi Nevriye Şeker’i boğarak öldürdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir