Beşiktaş’ın gözü Renato Sanches’te

Fernando Santos'un orta sahaya takviye istemesi üzerine Beşiktaş, gözünü Roma'da istediğini bulamayan Portekizli Renato Sanches'e çevirdi.

featured

 

Jonas Svensson ile kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, orta saha transferinde rotasını, yeni hocası Fernando Santos’un vatandaşına çevirdi. İtalyan medyası, kiralık gittiği Roma’da beklediği süreyi bulamayan Renato Sanches ile Kara Kartal’ın ilgilendiğini duyurdu.

Di Marzio ve Foot Mercato; Santos’un transferde etkili olabileceğini; 26 yaşındaki orta sahanın siyah-beyazlılara sıcak bakabileceğini yazdı. Bu sezon Roma’da sadece 9 maça çıkıp 1 gol atan Renato Sanches’in PSG ile sözleşmesi 30 Haziran 2027’de sona erecek.

 

beşiktaş renato kaç yaşında

 

FERNANDO SANTOS’UN SÖZLERİ

Beşiktaş’ın Karagümrük’ü yendiği maçın ardından en az 2-3 oyuncu transfer edeceklerini açıklayan Fernando Santos, direkte olarak orta sahayı işaret ederek şu ifadeleri kullandı:

“Amir ve Ege iyi oynuyorlar. Ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar ama tabii ki oraya takviye yapacağız. Yapılması lazım. Benim için futbolda kaleci, altı numara, on numara ve santrfor çok önemli. Bunu bir çizgi olarak düşünürseniz merkez benim için takımın temeli, takımı ayakta tutan kolonu gibi.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir