Tolga Sarıtaş’tan karizma paylaşım! Yakışıklı oyuncu yine formunda

Show Tv ekranlarında yayınlanan Baba dizisinin yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş, sosyal medya paylaşımıyla hayranlarının gönlünü çaldı.

featured

Baba dizisi Salı akşamları Show TV ekranında yoluna devam ediyor. Geçen sezon başlayan ve orta sıralarda reytingler alarak yolunda devam eden dizinin güçlü bir hikayesi ve etkileyici bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Kadir karakterinde izlediğimiz Tolga Sarıtaş da Haluk Bilginer ile birlikte dizinin başrolünde bulunuyor.

Dizinin yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Başarılı oyuncunun karizma pozuna kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Kendisini diziye adadığını anlatan oyuncu, hayatında başka hiçbir şeyin olmadığını söyledi. Senaryoya olan beğenisini de ifade eden Tolga Sarıtaş, dizi hakkında şunları söyledi:

“Senaryoyu okuduğumda çok beğendiğim için kabul ettim. Çok güzel bir ekiple birlikte olunca, o ortak ruh da yakalanınca çok da güzel oldu. Ekstra ne var hayatında dersen, ekstra hiç bir şey yok. Çünkü gece gündüz çalışıyoruz ama çok mutluyuz. İşimiz devam ediyor.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir