Azra Gülendam Haytaoğlu bugünü görmüş gibi paylaşmış: “Bizi de sonradan koruyacaklar ve her şey bittikten sonra kıymetli olacağız”

featured
Mustafa Murat Ayhan tarafından vahşice katledilen #AzraGülendamHaytaoğlu‘nun 17 Nisan’da yaptığı paylaşım gündem oldu. Talihsiz genç kız başına gelecekleri biliyormuşçasına isyanını dile getirmiş.
 

Antalya’da 28 Temmuz tarihinde ortadan kaybolan Akdeniz Üniversitesi İletiş Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu‘nun (22), ormanlık alada 5 ayrı parçaya gömülü cesedi bulundu.

Azra’nın katil zanlısı İnşaat Mühendisi Mustafa Murat Ayhan (48) gözaltına alındı. Polisi bile şoke eden olay şöyle ortaya çıktı. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okuyan Azra, geçtiğimiz hafta çarşamba günü Lara’daki ablası Ezgi Haytaoğlu’nun yanından kayboldu.

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun katili emlakçı Mustafa Murat Ayhan’dan dehşete düşüren ifade: “Boğarak öldürdüm, 5 parçaya ayırdım”

Tecavüz edildi, cesedi 5’e parçalandı

Antalya’da 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (26) vahşice öldürülmüş olarak bulundu. Üniversiteli kıza evinde tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı Mustafa Murat Ayhan gözaltına alındı.

Cinayeti itiraf eden Mustafa Murat Ayhan, Varsak’taki ormanlık alanda Azra Gülendam Haytaoğlu’nu gömdüğü yeri ekiplere gösterdi. Gece sabaha kadar cesedi gömüldüğü yerden çıkaran ekipler, bulunan parçaları otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderdi. Haytaoğlu’nun kafatası ve sol kalçasının bulunamadığı ve arama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

Azra Gülendam Haytaoğlu cinayetinde dehşetin boyutu her geçen saniye artıyor! Katil Mustafa Murat Ayhan ismini jiletle kazımış…

Vücuduna jiletle ismini yazmış

Öte yandan Mustafa Murat Ayhan’ın, Azra Gülendam Haytaoğlu’nu öldürdükten sonra vücuduna jiletle ismini yazdığı belirtildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir