Aydın’da Eren Yıldız’ın feci sonu! Babası Hakan Yıldız’ın elektrik verdiği suda can verdi

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde baba Hakan Yıldız’ın balık avlamak için elektrik panosundan kablo uzatarak elektrik verdiği suya giren 14 yaşındaki Eren Yıldız, akıma kapılarak feci şekilde can verdi.

featured

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde, Eren Yıldız (14), babası Hakan Yıldız’ın (44) balık avlamak için elektrik verdiği suya girince akıma kapıldı. Ağır yaralanan Eren, babası tarafından getirildiği Çine Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

ELEKTRİK PANOSUNDAN KABLO UZATARAK SUYA ELEKTRİK AKIMI VERDİ

Olay, saat 12.00 sıralarında kırsal Abak Mahallesi Çine Çayı’nda meydana geldi. İddiaya göre Eren Yıldız, babası Hakan Yıldız ve dedesi Sadettin Yıldız (64) ile Çine Çayı’na balık avlamaya gitti. Baba Hakan Yıldız, çaya 100 metre mesafedeki arazi sulaması için kullanılan elektrik panosundan kablo uzatarak suya elektrik akımı verdi.

BABASI HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Babasının suya elektrik verdiğinden habersiz olan Eren Yıldız, serinlemek için çaya girince akımına kapıldı. Eren Yıldız’ın suda çırpındığını gören baba elektrik akımını keserek Eren’i sudan çıkardı. Ağır yaralan Eren, babası ve dedesi tarafından Çine Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Durumu ağır olan Eren Yıldız, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Balık avlamak için gittiği Çine Çağın’da oğlunu kaybeden baba ise sinir krizi geçirdi.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir