Arife Gökçe kaybında sapık Sinan Sardoğan’la ilgili çıldırtan iddia: ‘Cinsel organını çıkardı’

Tokat'ta 64 yaşındaki 5 çocuk annesi Arife Gökçen'in şüpheli kaybı bir haftadır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında inceleniyor. Gökçen'in kaybıyla ilgili şüphelerin odağına yerleşen köylüsü Sinan Sardoğan hakkındaki iddialar ise Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Annesi yaşındaki kadınlara cinsel içerikli mesajlar atıp cinsel taciz ve fiziki saldırıda bulunduğu iddia edilen Sinan Sardoğan'ın taciz ve saldırılarına uğradığını söyleyen yeni tanıklar Müge Anlı ile Tatlı Sert Programını arayıp yaşadıklarını birbir anlattı. Öte yandan Arife Gökçeen'in bulunması için su altı kadavra köpekleriyle arama başlatıldı. İşte Sapık Sinan olayında son olarak yaşananlar...

featured

Müge Anlı‘da gündem olan Arife Gökçe olayında yeni gelişmeler yaşandı. 12 torun sahibi Gökçe, 17 Aralık’ta Tokat’ta sırra kadem basmıştı.

Yaşlı kadına cinsel içerikli mesajlar attığını itiraf eden Sinan, hakkındaki iddiaları ısrarla yalanladı. Bugünkü canlı yayında ise sapık Sinan’ın yeni vukuatları ortaya çıktı.

NE KADAR TATLISIN, GÜZELSİN, ŞİRİNSİN

Yayına telefonla bağlanan Serkan Ölçer, ‘Televizyonu parçalamamak için kendimi zor tutuyorum. Annem ve kayınvalidem sinirden evden çıktı gitti. Bu Sinan eşimin annesine 1 yıl önce Tokat’ta taşla saldırdı.

Yolda önünü kesmiş. Ne kadar tatlısın güzelsin şirinsin demiş. Sonra kayınvalidem bunu eşime anlatmış’ dedi.

OLGUN KADINLARDAN HOŞLANIYORDU

Sinan’ın askerlik arkadaşı Serhat Şimşek ise şu açıklamaları yaptı: ’12 ay aynı koğuşta kaldık. Birinden gıcık aldığında mutlaka zarar veriyordu.

Genelde olgun kadınlarla konuşuyordu. Olgun kadınlardan hoşlanıyordu. Banyo yapmazdı. Yaptım derdi. Ama 40 kişiyiz banyo yaptığını hiç görmüyorduk.’

CİNSEL ORGANIYLA HAREKETLER YAPTI

İsmini vermek istemeyen bir kadın izleyicinin iddiaları ise herkesi dehşete düşürdü: ‘Ben işten dönerken bu adamı gördüm. Çok affedersin pantolonunu indirip cinsel organıyla hareketler yaptı. Görünce emin oldum. O kişi kesinlikle Sinan’dı. O gün korktum ve kaçtım.’

65 YAŞINDAKİ HASTA ANNEMİ TACİZ ETTİ

Bir başka izleyici ise ‘Benim kanser hastası 65 yaşındaki annem buna acıdı. Tost almak istedi. Ama o sırada annemin göğüslerini sıkmış. Annem bunu sonra söyledi.

3 senedir ben bu olayı unutamadım. Sen sapıksın. Allah’tan kork. Erkek değilsin lan sen” diye konuştu. Sinan ise “Yalan. Ben ne zaman tost al demişim’ dedi.

Bu sırada Müge Anlı, sır olayla ilgili önemli bir detay paylaştı. Anlı, ‘Arife Gökçe’nin kaybolduğu saatlerde Sinan jandarma komutanı aramış. Ben evdeyim demiş. Yarım saat sonra kayıp ihbarı olmuş. Komutan Sinan’ı aramış. Ama Sinan açmamış. 4 saat boyunca kendisini eve kilitlemiş’ ifadelerini kullandı.

Bu durum Sinan hakkındaki şüpheleri daha da artırdı.

Öte yandan Arife Gökçe’nin bahçesinde su altı kadavra köpeği Mavi ile arama yapıldı.

Ancak yine sonuç alınamadı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir