Antalya’ya damga vurdu! Üzerindekileri çıkarıp süs havuzuna girdi, polisler harekete geçti...

Antalya'da süs havuzunda serinleyip kalemle elini kırmızıya boyayan genç kadın, polis ekiplerini alarma geçirdi. Kıyafetleriyle süs havuzu kenarında bir süre serinleyen kadın, polis aracına alınacağı esnada da ekip otosunu ıslatmamak için her yerini kuruladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya‘nın Muratpaşa ilçesi Kızılsaray Mahallesi’ndeki bir süs havuzunda genç bir kızın kendisine jiletle zarar verdiği ihbarını alan polis ekipleri, kısa sürede olay yerine geldi.

HAVUZ BAŞINDA İLGİNÇ HAREKETLER SERGİLEDİ

Havuz başında ilginç hareketler yapan genç kızın, kalemle elini boyadığı anlaşılırken, polis ekipleri genci ailesine götürmek için uzun süre dil döktü. Üzerindeki şortu çıkartarak elbiseyle havuz kenarına oturup bir süre serinleyen genç, ardından polis aracını ıslatmamak için her yerini kuruladı.

İSMİNİ HATIRLAMADI

İsmini hatırlamadığını söyleyen genç, çevredekilerin meraklı bakışları arasında önce sağlık kontrolüne ardından polis merkezine götürüldü.

İşte olay yerinden kareler;

Sus Havuzu Basinda Elini Kalemle Kirmiziya Bo 2 15116531 O Sus Havuzu Basinda Elini Kalemle Kirmiziya Bo 3 15116531 O Sus Havuzu Basinda Elini Kalemle Kirmiziya Bo 4 15116531 O Sus Havuzu Basinda Elini Kalemle Kirmiziya Bo 7 15116531 O Sus Havuzu Basinda Elini Kalemle Kirmiziya Bo 9 15116531 O Sus Havuzu Basinda Elini Kalemle Kirmiziya Bo 12 15116531 O Sus Havuzu Basinda Elini Kalemle Kirmiziya Bo 15116531 O

Antalya’ya damga vurdu! Üzerindekileri çıkarıp süs havuzuna girdi, polisler harekete geçti…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.