Sevgilisi Göktürk Argın’ın babası Gökhan Argın tarafından tecavüz edilen Aleyna Ağgül olayında flaş gelişme

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Iğdır’da, erkek arkadaşı Göktürk Argın’ın işadamı babası Gökhan Argın tarafından tecavüze uğradığı iddia edilen ve önceki gece saat 03.00 sıralarında, oturdukları apartmanın önünde ölü bulunan Aleyna Ağgül’ün (17) ailesi adalet bekliyor.

Çarpıcıson dakika açıklamaları yapan acılı baba “4’üncü kattan düşen bir insanın bir yerinde kırık olur. Ne kırık vardı ne başka bir şey. Yüz üstü yatıyormuş. Düşen birisi öyle düşmez. Kızımda hiçbir şekilde düşerek ölme belirtisi yok. Ölüm raporu hâlâ çıkmadı. Olay akşamı saat 21.00’de Gökhan Argın ve oğlu kızımı evden çıkarmışlar. Apartmanın önünde bulundu.

Aleyna Ağgül’ün intihar etmeden önce adını verdiği Gökhan Argın ve oğlu Göktürk Argın serbest bırakıldı

GECE KIZIMA ŞANTAJ YAPIP ÖLDÜRDÜLER

Gece kızıma şantaj yapıp alkol içirdiler, organize şekilde öldürdüler” dedi. Baba Ağgül, şöyle devam etti: “İntihar etmedi, intihar süsü verildi. Ya öldürüp buraya getirdiler ya da burada öldürdüler. Ayakkabısını çantasını ve içki şişesini terasa bırakmışlar. Polis evde kontrol yaparken, ayakkabılıkta kırmızı kalemle yazılmış bir kağıt gördüm.

‘Ölümümden’ kelimesini okudum gerisine izin vermediler. Telefonunu da yok etmişlerdi. Gökhan Argın, zaten kızımı sürekli rahatsız ediyordu. Üniversiteye hazırlanmaya başlamıştı. Beraber çalışma masası almıştık. Özel matematik öğretmeni tutmuştum. Sadece bir ders nasip oldu.”

Aleyna Ağgül’ün intihar etmeden önce adını verdiği Gökhan Argın ve oğlu Göktürk Argın serbest bırakıldı

BAŞSAVCILIK’TAN İTİRAZ

İddiaların odağındaki isim Gökhan Argın’ın ifadesinde, “Aleyna, intihar etmeden iki gün önce arayıp, annesinin rehabilitasyon merkezinde olduğunu, bir şeyler alacağını söyledi. Buluştuk, alışveriş yapıp hastaneye götürdüm. Gece de diğer evimde kaldık. Ama aramızda bir şey olmadı. Çarşamba yine bir şeyler alıp hastaneye bıraktık. Perşembe saat 05.00’te polis gelip evimden aldı.

Daha önce ayrılmak istedim ama beni intihar etmekle tehdit etti. İki ay önce de bana mesaj yazıp intihar edeceğini söyledi. O gece, kendi evimde kaldım. Binanın kameralarında bunlar kayıtlı” dediği öğrenildi.

Öte yandan Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığı, baba Gökhan Argın ve Göktürk Argın’ın adli kontrolle serbest kalmalarına itiraz etti.

Sevgilisi Göktürk Argın’ın babası Gökhan Argın tarafından tecavüz edilen Aleyna Ağgül olayında flaş gelişme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.