Çağla Alara Pınarcı’nın esrarengiz ölümü! Erkek arkadaşı hastaneye getirdikten sonra ortadan kayboldu

Hatay'dan arkadaşıyla beraber İstanbul'a bayram tatiline gelen 24 yaşındaki Çağla Alara Pınarcı esrarengiz bir şekilde yaşamını yitirdi. Onu hastaneye getirdikten sonra öldüğünü öğrenen ve ortadan kaybolan arkadaşı Mehmet Ö.B. ise polis ekipleri tarafından aranıyor. Çağla'nın kesin ölüm sebebi yapılan incelemelerin ardından belli olacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay İskenderun’da ikamet eden ve üniversite öğrencisi olan 24 yaşındaki Çağla Alara Pınarcı, bir erkek arkadaşı ile bayram tatilinde İstanbul’a gezmeye geldi. Arkadaşı Mehmet Ö.B. ile İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezip akşamları da eğlence mekanlarına gittiler.

ÇAĞLA PINARCI KONSERDE FENALAŞTI

İddiaya göre geçen Cumartesi günü Harbiye’de bulunan Küçükçiftlik Park’ta yapılan bir konsere katıldılar. Ancak yine iddiaya göre saatler 21:45’i gösterdiğinde Çağla Pınarcı bir anda fenalaştı ve baygınlık geçirdi.

Arkadaşı hemen 112 acili arayıp yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Çağla Pınarcı yapılan tüm müdahalelere rağmen yolda hayatını kaybetti. Arkadaşı için ambulans çağıran ve peşlerinden hastaneye kadar gelen Mehmet Ö.B. ise Çağla’nın ölüm haberini aldıktan sonra hastaneden çıkıp ortadan kayboldu.

BİRLİKTE GELDİĞİ ARKADAŞI ARANIYOR

Polis ekipleri şüpheli ölümün ardından hemen harekete geçip Çağla’nın parkta baygınlık geçirdiği yerde incelemelerde bulundu. Aynı zaman da hastaneden çıkıp ortadan kaybolan Mehmet Ö.B.’yi de aramaya başladı.

Çağla’nın cesedi Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Polisin ulaştığı Çağla’nın ailesi, Hatay İskenderun’da yaşadıklarını, kızlarının erkek arkadaşıyla gezmek için İstanbul’a gittiğini söyledi. Çağla’nın kesin ölüm nedeninin Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemenin ardından netlik kazanacağı belirtildi.

0X0 1658211448394 0X0 1658211450949 0X0 1658211453474

Çağla Alara Pınarcı’nın esrarengiz ölümü! Erkek arkadaşı hastaneye getirdikten sonra ortadan kayboldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.