Cinsiyet değiştirerek travesti olan Meli Bendeli’nin dans şovu olay oldu

Çukur’da hayat verdiği Timsah Celil karakteriyle ünlenen ardından da cinsiyet değiştiren ve Meli Bendeli adını alan ünlü oyuncunun TikTok hesabından paylaştığı dans videosu olay oldu. Bendeli'ye gelen 'Senin o hanım hanım oynamalarını sevsinler' yorumu dikkat çekti.

featured

Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz aylarda cinsiyet değiştirmesi nedeniyle çok konuşulmuştu. Yılmaz’ın bu sefer de TikTok hesabından yayınladığı dans videosu gündem oldu.

ÇOK SAYIDA YORUM GELDİ

Ünlü isim, son olarak evinde mini etekle dans ettiği anları paylaştı. Bendeli’ye gelen ‘Senin o hanım hanım oynamalarını sevsinler’ yorumu dikkat çekti. Takipçileri bu yorumun haricinde daha birçok yorumda bulunarak ünlü ismin dans videosu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Armağan Çağlayan’ı ağlatmıştı! Travesti olduktan sonra Meli Bendeli adını alan Ahmet Melih Yılmaz’dan mini etekli dans şov

DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’a Cinsiyet değiştirme sürecini anlatan Bendeli, kamuoyunda geniş yer buldu.

Bendeli, programda şu ifadeleri kullanmıştı: Önüme çıkan herkese kızgınım. Anama, oyunculuğa, unutamadım adama, herkese ayrı kızıyorum. Evvelimi bilmeyen ahirimden hesap sormasın. İnsanların şaşkınlıklarını anlıyorum da teessüflerini anlamıyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir