Adnan Oktar’ın satışa çıkarılan ‘Günah villası’ndan yeni görüntüler!

Silahlı Suç Örgütü lideri Adnan Oktar'ın Çengelköy Hür Sokak'taki boğaza nazır lüks villası 3 milyon dolara satışa çıktı. Oktar ve örgüt üyelerinin cinsel saldırı suçlarının çoğunluğunu işlediği iddia edilen yer olan lüks villanın, örgüt içerisinde 'Stüdyo' olarak kodlandığı öğrenildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adnan Oktar’ın “Günah villası” olarak adlandırılan Çengelköy’deki lüks villasından yeni görüntüler ortaya çıktı.

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü lideri Adnan Oktar’ın İstanbul Çengelköy’de bulunan ‘Dragos’ adı verilen ana karargahının geçtiğimiz yıllarda 190 milyon liraya satışa çıkarılmasının ardından yine Çengelköy Hür sokakta bulunan boğaza nazır villası da 3 milyon dolara satışa konuldu.

Adnan Oktarin Villasi

A9 KANALININ STÜDYOLARI DA VİLLADAYDI

Oktar’ın suç örgütüne ait A9 kanalının stüdyolarının da bulunduğu villa, örgüte yapılan operasyondan sonra boşaltılmıştı.

Oktar’ın kiracı olduğu ve ‘Stüdyo’ kodu verilen villanın kamuoyuna yansımayan yeni fotoğrafları da ortaya çıktı.

Adnan Oktarin Villasi 2

YATAK ODASI ORTAYA ÇIKTI

Bu fotoğraflar arasında Oktar’ın yatak odasına ait görüntüler de mevcut. Oktar ve örgüt üyelerinin işlediği cinsel saldırı suçlarının çoğunluğunu Çengelköy Hür sokakta bulunan villada işlediği iddia ediliyor.

Adnan Oktarin Villasi 3

BİNLERCE MERMİ ELE GEÇİRİLMİŞTİ

Villanın dış kapıları kurşun geçirmez kalınlıkta demirle kaplıydı. Özel güvenlik kulübeleri ve dış kapısında herkesin x-ray cihazıyla geçirilerek sokulduğu bir mekandı.

24 saat boyunca örgütün silahlı üyeleri tarafından korunan eve yapılan baskında binlerce mermi, silah, tüfek, çelik yelek ve telsizler ele geçirilmişti.

Adnan Oktarin Villasi 4

9 BİN 803 YIL 6 AY HAPİS CEZASI ALDI

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi, 11 Ocak 2021’de “silahlı suç örgütü kurma ve yönetme”, “cinsel suçlar”, “FETÖ’ye yardım”, “siyasal veya askeri casusluk” gibi birçok suçtan Adnan Oktar’a 9 bin 803 yıl 6 ay hapis cezası vermişte.

Ancak İstinaf Mahkemesi 15 Mart 2022’de bu kararı bozarak Oktar”ın aralarında bulunduğu 16 örgüt yöneticisi dışındaki 68 sanığı tahliye etti.

Adnan Oktarin Villasi 5

Serbest bırakılan 68 sanıktan 61’i hakkında 28 Mart’ta yeniden tutuklama kararı verildi.

Aralarında örgütün kilit isimlerinden Oktar Babuna’nın da bulunduğu 50 sanık İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesinin kararıyla yeniden yakalanıp cezaevine konuldu.

Adnan Oktarin Villasi 6 Adnan Oktarin Villasi 7

 

Adnan Oktar’ın satışa çıkarılan ‘Günah villası’ndan yeni görüntüler!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.