Şeyma Subaşı ile herkesin içinde kavga etti mi? Acun Ilıcalı açıkladı…

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'daki bir mekânda eski eşi Şeyma Subaşı ile tartıştığı ileri sürülen Acun Ilıcalı, katıldığı bir davette konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Melisa ismini verdikleri bir kızları olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın Muğla’nın gözde tatil beldesi Bodrum’da ünlülerin uğrak bir restoranında tartıştıkları iddia edildi. İkilinin kavga ettiği iddia edilen görüntünün magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi.

“TARTIŞMADIK, ŞEYMA BİR ŞEY ANLATIYORDU”

Fenerbahçe’nin bir etkinliğine katılan Acun Ilıcalı, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programının muhabiriyle ayaküstü sohbet etti.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan sonra şimdi de ablası Kübra Açıl ile birbirine girdi! ‘Sen kim oluyorsun…’

Şeyma Subaşı ile tartıştığı yönündeki iddiayı yalanlayan Ilıcalı, “Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış hikayesi oldu. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan hikaye var. Böyle hikayeler tabi ki de normal. Popülerite bu tip hikayeleri de beraberinde getiriyor. Tartışmak benim yapımda yoktur. Ne tartıştım ne de gerilim yaşadım. Şeyma bana orada heyecanlı heyecanlı bir şey anlatıyordu. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet ettik. Zaten 5 dakika görüştük hepsi bu. Şeyma ile hiçbir problemimi yok, kendisi çocuğumun annesidir. Onun her zaman mutlu olmasını isterim” dedi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’ndan Bodrum’da nafaka kavgası

Şeyma Subaşı ile herkesin içinde kavga etti mi? Acun Ilıcalı açıkladı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.