İstanbul’da ikinci AVM paniği! İstinye Park’ta silahlı saldırı meydana geldi

İstanbul'da bulunan İstinye Park isimli AVM'de korku dolu anlar yaşandı. Sosyetenin ve ünlülerin sık sık uğradıkları Masa Restaurant’ta silahlı çatışma meydana geldi. Çatışma sonrası AVM'ye polis ekipleri sevk edildi.

featured

İstanbul’daki AVM’de silahlı çatışma paniği yaşandı. Sarıyer Ayazağa’daki İstinye Park’ta bulunan bir restoranda iki grup arasında silahlı kavga çıktı.

SOSYETENİN UĞRAK YERİ

Sarıyer Ayazağa’daki Vadi İstanbul AVM’de bulunan bir kafede iki grup arasında çıkan silahlı kavgadan sonra, bugün de İstinye Park AVM’deki sosyetenin ve ünlülerin uğrak yeri olan Masa Restaurant’ta silahlı çatışma çıktı.

Olay, Ayazağa’daki bir alışveriş merkezinde saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Alacak verecek nedeniyle aralarında anlaşmazlık olduğu belirtilen iki grup arasındaki tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü.

YARALILAR VAR

Karşılıklı silahların çekildiği kavgada gruptakilerden Arap asıllı Alman vatandaşı ile olayla ilgilisi bulunmayan ve o sırada restoranda yemek yiyen Lübnan vatandaşı hafif yaralandı. Yaralılar, sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Çatışmanın ardından polis ekipleri AVM önüne gelerek incelemelere başladı. Olayla ilgili 5 şüpheli de gözaltına alındı.

SON BİR AYDA İSTANBUL’DA İKİNCİ AVM ÇATIŞMASI

İstanbul Sarıyer’de Vadistanbul AVM’deki bir restoranda 11 Eylül’de 20.00 sıralarında iki grup arasında silahlı çatışma çıkmıştı. Çatışma sırasında Azerbaycanlı Rakif A. (35), Mehraj K. (26), Qulam İ. (23) ile İranlı Seyyad A. (33) ve Türk vatandaşı Fatih Mehmet K. yaralanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir