Ekrem İmamoğlu’nun 26 kişilik danışman ordusuna ne danıştığı merak konusu oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 26 kişiden oluşan danışman kadrosu sosyal medyanın diline dolandı. İmamoğlu’nun bu kadar danışmana ne danıştığı merak konusu oldu.

imamoğlu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 26 kişilik danışman ekibi olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu’nun danışmanlarının yüksek oranda danışmanlık ücreti aldığı belirtildi.

Danışmanlara Passat marka makam aracı, makam şoförü ve asistan tahsis edildiği bilgisine ulaşıldı. Danışmanların çaycılarının dahi olduğu belirtildi.

“BU DANIŞMALARA NE DANIŞILIYOR?”

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fahri Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Ekrem İmamoğlu’nun 26 danışmanın isim ve soy isimlerini paylaştı. Fahri Şahin paylaşımında, “Bu danışmalara ne danışılıyor? İBB’nin sorunları mı, siyasi kariyer planı mı?” diye sordu.

Şahin, “İBB’nin ‘Misafir’ Belediye Başkanı’nın 26 kişilik danışman kadrosu var. (Hizmet alımı yaptığı danışmanlık şirketleri hariç) İstanbul’un hizmete hasret kaldığı görülünce insanlar doğal olarak soruluyor; bu danışmalara ne danışılıyor? İBB’nin sorunları mı, siyasi kariyer planı mı? İstanbul bunu haketmiyor!” dedi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ

İmamoğlu’nun 26 kişilik danışman ekibi sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Bu konu tekrar sosyal medya gündemine taşındı.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ekrem İmamoğlu’nun 26 kişilik danışman ordusuna ne danıştığı merak konusu oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir