Antalya’da annesi Zübeyde Tıraş’ı boynundan bıçaklayıp öldüren Yusuf Tıraş’ın ifadesi ortaya çıktı

Antalya'da tartıştığı annesi Zübeyda Tıraş'ı boğazına bıçak saplayarak öldürdüğü suçlamasıyla gözaltına alınan Yusuf Tıraş emniyetteki ilk ifadesinde "Hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi.

featured

Zübeyde Tıraş’ın oğlu Yusuf Tıraş tarafından katledildiği korkunç olay Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Yeşilbahçe Mahallesi 1668 sokakta bulunan sitedeki apartmanın ikinci katında meydana geldi. Bipolar tedavisi gören Yusuf Tıraş saat 16.50 sularında annesi ile tartışmaya başladı.

EKMEK BIÇAĞI İLE SALDIRDI

Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesinin ardından Yusuf Tıraş bıçakla annesine saldırdı. Kendini korumaya çalışan anne Zübeyde Tıraş çığlık atarak kaçmak istedi. Bu sırada yüzünden yaralandı.

zübeyde tıraş

 

ANNESİNİN BOĞAZINA SAPLADI

Bıçak ile saldırmaya devam eden oğul Yusuf Tıraş bıçağı annesinin boğazına sapladı. Anne kanlar içinde yere yığıldı. Cinayet zanlısı oğul daha sonra suç aleti ile birlikte kaçmak istedi.

Öte yandan Yusuf Tıraş’ın polisteki ifadesinde, olay anını hatırlamadığını söylediği belirtildi. Yusuf Tıraş emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

Benzer Haberler
antalya-zubeyde-tiras
Antalya’da Yusuf Tıraş dehşeti! Annesi Zübeyde Tıraş’ı boğazından bıçaklayarak öldürdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir