Cover’ları ile ünlenen Zeynep Bastık'ın Dua Lipa'ya benzetilmesi alay konusu oldu

Akustik kraliçesi Zeynep Bastık Twitter'da dillere düştü, nedeni ise dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'ya benzetilmesi.

featured

Akustik kraliçesi Zeynep Bastık Twitter’da dillere düştü, nedeni ise dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa’ya benzetilmesi.

Kendisi özellikle son dönemlerde sesi ve sahne performansı ile Türkiye’nin en popüler sanatçılarından bir tanesi haline geldi. Düzenli olarak gündem olan Zeynep Bastık, bu seferde Twitter’da Dua Lipa’ya benzetilmesi ile konuşuldu.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”tr” dir=”ltr”>Yeni Dua lipamızı hatta daha iyisini bulduk saka gibi ag <a href=”https://t.co/uwjBryzNEp”>pic.twitter.com/uwjBryzNEp</a></p>&mdash; jets10 (@jets10is) <a href=”https://twitter.com/jets10is/status/1557052835782660097?ref_src=twsrc%5Etfw”>August 9, 2022</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

 

https://twitter.com/ofkelilaik/status/1557355901828448257

 

https://twitter.com/TayfayaVideo/status/1557429640586747904

İDDİALI KIYAFETİ İLE TAM NOT ALDI

Başarılı şarkıcı hem kariyer hem de özel yaşamıyla magazinde gündem yaratmaya devam ediyor. Her çıkan şarkısıyla trendlere girmeyi başaran genç şarkıcı sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarıyla ilgi çekiyor. Çeşme’de konser veren Zeynep Bastık iddialı kıyafetiyle sevenlerinden tam not aldı.

Şarkıcı Zeynep Bastık’ın küloduyla verdiği poz sosyal medyayı salladı!

ZEYNEP BASTIK KİMDİR?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de doğdu. Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökenlidir.2010’da İzmir’de cover grubu “Jackpot” ile profesyonel müziğe başladı. 2012’ye kadar bu grupla birlikte İzmir, Eskişehir ve Bursa gibi şehirlerde sahne aldı. Bir süre Anadolu Ateşi’nde dansçı olarak da yer aldı. Murat Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” adlı şarkısına vokalistlik yaptı ve Dalkılıç’ın vokalis tliğine üç yıl devam etti. Dalkılıç’ın desteğiyle ilk teklisi “Fırça”yı 2014 yılında yayımladı.

Ardından Dalkılıç’ın vokalistliğini bırakıp solo kariyerine devam etti. Rapçi Ezhel’in “Felaket” adlı şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakaladı. Bu cover dışında Fikri Karayel, Harun Kolçak, Ümit Sayın gibi isimlerin şarkılarını seslendirdi ve YouTube üzerinden yayımladı. Bu cover’lar tanınmasında etkili oldu. Anıl Piyancı ile birlikte 2019’un Haziran ayında “Bırakman Doğru mu?” isimli bir tekli yayımlandı. Ayrıca Adı Mutluluk, Yasak Elma, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli gençlik dizilerinde rol aldı.

Doğukan Manço’dan Zeynep Bastık’a sert sözler: ‘Sahneme hiç mi saygın yok?’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir