Sonunda sadece ikisi kalacak! Ümit Özdağ’ın Zafer Partisi’nde bugün de 1 il 2 ilçe boşaldı

Irkçı provokatör Ümit Özdağ'ın Zafer Partisi'ndeki çöküş son sürat devam ediyor. Bu hafta içinde Esenyurt ve Silivri İlçe Başkanlıklarının boşaldığı partiden bugün de Eskişehir İl Yönetimi'nin toplu istifa haberi geldi. Ayrıca İstanbul Avcılar ve Kartal İlçe Başkanları da görevlerinden istifa etti. İstifa eden Zafer Partililer "Ümit Özdağ'ın gözü Sevda Gül Tuncer'den başkasını görmüyor, parti sonunda ikisine kalacak" diye isyan etti.

featured

Provokasyon dolu sosyal medya paylaşımları ve iç savaş çıkarma gayretleriyle Türkiye’nin tepkisini çeken Ümit Özdağ‘ın genel başkan olduğu Zafer Partisi’nde istifalar son hız devam ediyor.

Kurucular kurulu, genel başkan yardımcıları ve il başkanlarının yüzde 70’ine yakının istifa ettiği Zafer Partisi’nde istifalara sebep olarak parti içindeki taciz ve şantajların yanı sıra, Ümit Özdağ’ın bağışları şahsi hesabında toplaması ve gittikçe ırkçı şiddete yönelen parti politikası sebep gösterilmişti.

Tek başına kalacak! Irkçı provokatör Ümit Özdağ’ın Zafer Partisi Silivri İlçe Teşkilatı da istifa etti

HER GÜN KAÇAN KAÇANA

Ümit Özdağ’ın Zafer Partisi’nden bugün de istifa haberleri peş peşe geldi. Yeni atanan Eskişehir İl Yönetimi toplu halde partiden istifa etti.

Ayrıca Kartal ve Avcılar ilçe başkanlarının da istifa ettiği gelen bilgiler arasında…

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir