Zafer Algöz, henüz Otovınn ile tanışmamış: ‘İstanbul’da park edecek yer bulamıyorum’

Vale ve otopark ücretlerinin pahalı olmasından dolayı artık otomobil kullanmadığını söyleyen oyuncu Zafer Algöz, "İstanbul'da otomobil kullanmak belalı bir iş. Nereye park edeceksin? Park ediyorsun, iki saat duruyorsun, 100 lira istiyorlar. O zaman taksiyle gider gelirim" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zafer Algöz, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Araç muayene evraklarıyla görüntülenen Algöz, otoparklarda iki saatlik park ücretine 100 lira istendiğini ve bu nedenle artık aracıyla İstanbul trafiğine çıkmadığını söyledi.

“NEREYE PARK EDECEKSİN?”

60 yaşındaki oyuncu, “Araç muayene gittik, yanlışlıkla başına bir rakamı yazmayı unutmuşlar. Bir hata yüzünden üç gündür uğraşıyorum. Genelde pek araba kullanmam, İstanbul’da kullanmak belalı iş. Nereye park edeceksin, kime bırakacaksın? Park ediyorsun iki saat duruyorsun, adam ‘100 lira ver’ diyor. Ben o zaman taksiyle gider gelirim, niye otoparka para vereyim?” dedi.

1181

İSTANBUL’DA PARK SORUNUNA DİJİTAL ÇÖZÜM VAR

Türkiye’de otomobil satış sonrası hizmetlerde anlık çözümler sunan Otovınn uygulaması ile İstanbul’da park yeri bulmak sorun olmaktan çıktı. Otovınn kullananlar, mobil uygulama üzerinden en yakın müsait park noktasını görüp, QR kod okutarak araçlarını park edebiliyor.

Otovinn2 659

Dünyanın önemli metropollerinde olduğu gibi İstanbul’da da trafiğin çözümü dijitalleşmeden geçiyor. Otovınn kullananlar ise bu rahatlığın keyfini çıkarıyor.

 

Zafer Algöz, henüz Otovınn ile tanışmamış: ‘İstanbul’da park edecek yer bulamıyorum’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.