Bursa’da dehşet gecesi! Emekli öğretmen Yusuf Karayün, eşi Aynur Karayün’ü defalarca bıçaklayarak öldürdü

Bursa Karacabey'de yaşanan korkunç olayda 70 yaşındaki emekli öğretmen Yusuf Karayün, eşi Aynur Karayün'ü bıçaklayarak öldürdü. Sonra bıçakla kendini yaralayarak öldürmek istedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saat 02.00 sıralarında Karacabey ilçesi Runguçpaşa Mahallesi Yüksel Arda Sokak’ta emekli öğretmen ve eski Atatürkçü Düşünce Derneği Karacabey Şube Başkanı olan Yusuf Karayün ile eşi Aynur Karayün arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

KARISINI ÖLDÜRÜP İNTİHARA KALKIŞTI

Tartışmanın kavgaya dönmesi üzerine Yusuf Karayün, eline geçirdiği bıçakla Aynur Karayün’ü defalarca bıçakladı. Yusuf Karayün ardından aynı bıçakla intihara kalkıştı.

 

DURUMU KRİTİK

Eşini öldüren ve sonrasında bıçakla intihara kalkışması sonrasında ağır yaralanan Yusuf Karayün, polisi arayarak kendini ihbar etti. İhbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine sevk edilen sağlık ekibi, Aynur Karayün’ün hayatını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan Yusuf Karayün ise Karacabey Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Buradan da Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Bursa’da dehşet gecesi! Emekli öğretmen Yusuf Karayün, eşi Aynur Karayün’ü defalarca bıçaklayarak öldürdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.