Yusuf Çağrı Ekici dehşetinden ilk görüntüler! Anne ve babasını siyanürle sersemletip kafalarına sıkmış…

featured

Başak Cengiz’i katleden samuray kılıçlı katil Can Göktuğ Boz’un şokunu atlatamayan Türkiye, güne İstanbul Halkalı’dan gelen dehşet haberi ile uyandı.

İstanbul Halkalı’da yaşayan 20 yaşındaki Yusuf Çağrı Ekici, annesi Sakine Ekici ve babası Yusuf Ekici’yi önce siyanürle zehirledi, ardından silahla vurarak öldürdü. İntihar edeceğini sosyal medyadan duyuran Yusuf Ekici, anne ve babasını öldürdükten sonra siyanür içerek intihar etti.

ANNE VE BABASININ KAFASINA SIKMIŞ

Etrafında sessiz ve sakin kişiliği ile tanınan 20 yaşındaki Yusuf Çağrı Ekici’nin sosyal medyada yayınladığı intihar notunu gören arkadaşları sabah ailenin oturduğu siteye geldi. Zili çalan arkadaşları kapının açılmaması üzerine polisi arayarak yardım istedi.

İtfaiye yardımıyla eve giren polisler ise dehşete düşüren manzaraya tanık oldu. Anne Sakine Ekici ve baba Yusuf Ekici mutfakta kafalarından vurulmuş ve ağızlarından kan gelmiş halde yerde yatıyordu.

Yusuf Çağrı Ekici’nin, anne ve babasına önce siyanürlü içecek verdiği, içeceğin etkisiyle kendilerinden geçen çiftin başına babasına ait tabancayla birer el ateş ettiği belirtildi.

 

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Anne ve babasını feci şekilde öldürdükten sonra intihar eden 20 yaşındaki Yusuf Çağrı Ekici’nin bu dehşeti neden yaşattığı araştırılıyor.

Talihsiz ailenin cesetleri ise siyanür tehlikesine karşı özel donanımlı ekipler tarafından incelenmek üzere adli tıp kurumuna gönderildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir