Yunanistan’dan dünyayı ayağa kaldıracak katliam! Soydukları ve dövdükleri 12 düzensiz göçmen donarak can verdi…

Son dönemde Yunan askerlerinin mültecilere karşı insanlığa sığmayan tutumu yine katliama dönüştü. Geçtiğimiz günlerde 3 göçmeni denize atarken yakalanan Yunan askeri, bu defa da Paşaköy sınır bölgesinde yakaladığı 22 düzensiz göçmeni önce darp etti. Sonrasında ise kıyafetlerine el koyduğu düzensiz göçmenleri eksi derecedeki havada ölüme terk etti. Sabah saatlerinde ise korkunç manzara ortaya çıktı. 12 kişinin cansız bedeni bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yunanistan’ın göçmenlere karşı insanlık dışı tutumu ve katliamları devam ediyor. Geçtiğimiz gün 3 göçmeni denize attığı görüntülerle dünyayı şaşkına çeviren Yunan askerinin yeni katliamı dünyayı ayağa kaldıracak.

YUNANİSTAN KATLİAMA DOYMUYOR

Dün gece İpsala Paşaköy sınır bölgesinde 22 düzensiz göçmeni yakalayan Yunan askerleri, düzensiz göçmenleri önce feci şekilde darp etti. Daha sonra kıyafetlerine el koydukları ve ağır yaraladıkları göçmenleri eksi derecedeki hava şartlarında sınır bölgesinde ölüme terk ettiler. Göçmenlerden 12’si donarak can verdi.

DEHŞET GÖRÜNTÜLER

Yunan askeri tarafından gece darp edilen ve kıyafetlerine el konulan 12 düzensiz göçmenin sabah saatlerinde soğuktan donmuş cesetleri bulundu.

4854168E 128D 42A6 93Ab Fed1Db9Eebd7 6B2F48F7 De8A 4845 8A47 C423497045D4 A74Ebde0 D9Bc 450A Acbf 9A8Ad7F8A2Ee Yunanistan Ef33F40D 927C 4326 A5B3 995Db6Fbbc4D Yunanistan Yunan Siniri Donan Multeci

 

 

BAKAN SOYLU SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yunan Sahil Güvenliği tarafından üç göçmenin denize atıldığını, İzmir’in Çeşme ilçesi Karaada açıklarında bu göçmenlerden ikisinin kurtarıldığını, birinin ise hayatını kaybettiğini açıklamıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Barbarlık, canilik… Çeşme Karaada açıklarında Yunan Sahil Güvenliği, 3 göçmeni denize attı, 2’si kurtarıldı, 1 göçmen hayatını kaybetti. Özgürlük ve insan hakları havarisi Avrupa Birliği uyusun. Cani Frontex de hesap vermeli.” ifadelerini kullanmıştı.

Yunanistan’dan dünyayı ayağa kaldıracak katliam! Soydukları ve dövdükleri 12 düzensiz göçmen donarak can verdi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.