Yunanistan’dan dünyayı ayağa kaldıracak katliam! Soydukları ve dövdükleri 12 düzensiz göçmen donarak can verdi…

Son dönemde Yunan askerlerinin mültecilere karşı insanlığa sığmayan tutumu yine katliama dönüştü. Geçtiğimiz günlerde 3 göçmeni denize atarken yakalanan Yunan askeri, bu defa da Paşaköy sınır bölgesinde yakaladığı 22 düzensiz göçmeni önce darp etti. Sonrasında ise kıyafetlerine el koyduğu düzensiz göçmenleri eksi derecedeki havada ölüme terk etti. Sabah saatlerinde ise korkunç manzara ortaya çıktı. 12 kişinin cansız bedeni bulundu.

featured

Yunanistan’ın göçmenlere karşı insanlık dışı tutumu ve katliamları devam ediyor. Geçtiğimiz gün 3 göçmeni denize attığı görüntülerle dünyayı şaşkına çeviren Yunan askerinin yeni katliamı dünyayı ayağa kaldıracak.

YUNANİSTAN KATLİAMA DOYMUYOR

Dün gece İpsala Paşaköy sınır bölgesinde 22 düzensiz göçmeni yakalayan Yunan askerleri, düzensiz göçmenleri önce feci şekilde darp etti. Daha sonra kıyafetlerine el koydukları ve ağır yaraladıkları göçmenleri eksi derecedeki hava şartlarında sınır bölgesinde ölüme terk ettiler. Göçmenlerden 12’si donarak can verdi.

DEHŞET GÖRÜNTÜLER

Yunan askeri tarafından gece darp edilen ve kıyafetlerine el konulan 12 düzensiz göçmenin sabah saatlerinde soğuktan donmuş cesetleri bulundu.

yunanistan yunanistan

 

 

BAKAN SOYLU SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yunan Sahil Güvenliği tarafından üç göçmenin denize atıldığını, İzmir’in Çeşme ilçesi Karaada açıklarında bu göçmenlerden ikisinin kurtarıldığını, birinin ise hayatını kaybettiğini açıklamıştı.

https://twitter.com/suleymansoylu/status/1488242519922126854?s=20&t=ZNZRrvuWix2L6zVZBSU_ww

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Barbarlık, canilik… Çeşme Karaada açıklarında Yunan Sahil Güvenliği, 3 göçmeni denize attı, 2’si kurtarıldı, 1 göçmen hayatını kaybetti. Özgürlük ve insan hakları havarisi Avrupa Birliği uyusun. Cani Frontex de hesap vermeli.” ifadelerini kullanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir