Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın havuz görüntüleri davasında flaş karar!

Birlikteyken gizlice havuzda çekilmiş fotoğrafları basına servis edilen Cem Yılmaz ile eski aşkı Serenay Sarıkaya’nın davasıyla ilgili karar verildi.

featured

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya‘nın olay havuz görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Cem Yılmaz, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile havuzda çekilmiş fotoğrafları için savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Paparazziliğin sınırlarını yeniden çizen karar! Cem Yılmaz, eski aşkı Serenay Sarıkaya ile Bodrum’daki evinin bahçesinde çekilen fotoğraflar nedeniyle “Özel hayatım ihlal edildi” demişti. Jandarma ekiplerince Cem Yılmaz’ın Bodrum’daki evinde incelemeler yapıldı. Mahkeme kararını verdi.

‘İÇERİYİ GÖZETLEDİLER’ ŞİKAYETİ

Magazin muhabirleri ile ünlüler arasında yıllardır tartışma konusu olan “Özel hayat nerede başlar, nerede biter?” polemiğinde yeni gelişme! Cem Yılmaz, yazlığında eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile havuzdayken görüntülenmişti.

Komedyen, bahçesinin içini gözetleyen ve izinsiz görüntü alan gazeteciler hakkında suç duyurusunda bulundu.

JANDARMA İNCELEME YAPTI

YILMAZ, dilekçesinde evinin uzak, bahçesinin ise ağaçlarla kaplı olduğunu belirtip kendisini görüntüleyenlerin düzenek kurarak, objektifle özel hayatını görüntülediğini belirtmişti. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Yürütülen soruşturma kapsamında jandarma ekiplerince Cem Yılmaz’ın Bodrum’daki evinde incelemeler yapıldı.

TAKİPSİZLİK KARARI ÇIKTI

EVİN havuzunun etraftan çıplak gözle görülebilmesine imkan olduğuna dair rapor verildi. Savcılık, bu rapora dayanarak Yılmaz’ın özel hayatının ihlal edilmediği, evin mahrem alanına girilmediği ve her ne kadar bahçe konutun bir parçası olsa da içerinin çıplak gözle görülebildiğini, çekilen fotoğrafların suç teşkil etmediğini belirterek takipsizlik kararı verdi.

Cem Yılmaz kendinden 21 yaş küçük sevgilisi Rüya Demirbulut ile yakalandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir