Yıllardır ailesini arayan Umut Çelik’in, babası Mehmet Bilenler’le aynı iş yerinde çalıştığı ortaya çıktı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programına katılan Umut Çelik, 19 yıl sonra biyolojik anne ve babasını buldu. Baba Mehmet Bilenler ile oğlu Mehmet Can Bilenler'in aynı işyerinden evlatlık verilen Umut Çelik ile mesai arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

featured

Gazeteci Fulya Öztürk‘ün sunduğu Fulya ile Umudun Olsun programına başvuran Umut Çelik, biyolojik anne ve babasına kavuşmak istediğini söyledi. Gaziantep’te yaşayan 19 yaşındaki Umut, Çelik ailesi tarafından evlatlık alındığı; kabus dolu günlerin ise kendisini büyüten annesi Remziye Çelik’in ölümüyle başladığı söyledi. Umut Çelik, üvey babası Hasan’ın yeniden evlendiğini, gelinin ise kendisini istemediğini anlattı. ‘Büyüten babam, besleme dedi, evden kovdu’ açıklaması yapan Umut Çelik program ekibinden biyolojik anne ve babasını bulmasını istedi.

19 YILLIK HASRET SON BULDU

19 yıllık hasret canlı yayında sona verdi, Umut Çelik ailesiyle buluştu. Anne Türkan Bilenler, “Doğum sonrası bebeğimin öldüğü söylendi” derken, baba Mehmet Bilenler ise “Umut’un öldüğüne hiç bir zaman inanamamıştım” dedi.

19 yıldır görmediği oğluyla aynı işyerinde çalışmış

YILLARDIR ARADIĞI BABASI VE KARDEŞİYLE BİRLİKTE ÇALIŞMIŞ

Bu kadarı ancak filmlerde olur dedirten detayı ise Umut Çelik ortaya çıkardı. Umut, babası Mehmet ve kardeşi Mehmet Can Bilenler ile aynı mobilyacıda 3 ay çalıştıklarını, mesai arkadaşı olduklarını söyledi. Bu şaşırtan detay ise herkesi hayretler içerisinde bıraktı.

19 yıldır görmediği oğluyla aynı işyerinde çalışmış

Fulya Öztürk’ün programında tansiyon yükseldi! Eşi Yusuf’tan kaçıp başka kişiden çocuk yapan Fatma olay çıkardı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir