Yargı dizisinde Merdan Kaya kimdir? Cezmi Baskın hakkında her şey…

featured

Kanal D’nin yeni sezondaki en etkili yapımlarından olan Yargı’ya yeni bir ünlü ve yeni bir karakter giriş yapıyor… Usta oyuncu Cezmi Baskın, Yargı’nın kadrosuna katıldı.  Dizinin hikayesinde Merdan Kaya’nın gelişi tüm dengeleri değiştirecek…

Kanal D’nin, her Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelen, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizisi Yargı dizsisinde büyük değişim Cezmi Baskın’ın gelişi ile yaşanacak.

Ekrana gelen her bölümü ile adından söz ettiren, düşmeyen temposu ve heyecanı ile izleyiciden tam not alan Yargı’nın yayınlanan son bölümünde izleyiciyi bir de sürpriz bekliyordu.

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre oyuncu Cezmi Baskın, dizinin yayınlanan 6’ıncı bölümünde ilk kez izleyicisi karşısına çıktı. Usta oyuncunun canlandığı Merdan Kaya karakteri daha şimdiden büyük merak uyandırdı.

YARGI MERDAN KAYA KİMDİR?

Merdan yılların kurdu. Her alemin adamı.. Zamanın kabadayıları ve ardı sıra mafya dünyasıyla yakın ilişkilerde bulunmuş bir adamdır. Merdan, İstanbul’da ne olsa kim ne yapsa hepsini bilir. Eskilerden olması sebebiyle büyük hürmet görür. Kapı gibi heybetli, bakışlarıyla ürkütücü bir adamdır. Karşısındaki bir düşünürken onun aklından bin tilki geçer.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir