Yalı Çapkını’nın Pelo’su Buçe Buse Kahraman’dan dekolteli cesur paylaşımlar

Yalı Çapkını dizisinde Ferit Korhan'ın sevgilisi Pelo'ya hayat veren genç oyuncu Buçe Buse Kahraman oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de göz dolduruyor. Yalı Çapkını dizisinde Ferit Korhan'ın vazgeçemediği sevgilisi Pelo'yu canlandıran Buçe Buse Kahraman'ın özel hayatı da merak konusu oluyor.

featured

Genç oyuncu Buçe Buse Kahraman, ekranlarda ilk Çarpışma dizisiyle görünmüştü. Sonrasında Yasak Elma’da Yıldız’ın eski eşlerinde Halit Argun’un küçük kızı Lila karakteriyle ünlenmişti.

Şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde Pelo olarak izlediğimiz Buçe Buse Kahraman adından fazlaca söz ettiriyor.

FERİT’İN SEVGİLİSİ  PELO

Yalı Çapkını dizisinde Ferit Korhan’ın sevgilisi Pelo’ya hayat veren genç oyuncu Buçe Buse Kahraman, kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.

26 yaşındaki Buçe Buse Kahraman oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de göz dolduruyor.

Yalı Çapkını dizisinde Ferit Korhan’ın vazgeçemediği sevgilisi Pelo’yu canlandıran Buçe Buse Kahraman’ın özel hayatı da merak konusu oluyor.

Buçe Buse Kahraman Instagram halleriyle de hayran bırakıyor.

‘KÖTÜ YORUMLAR VAR’

Yalı Çapkını’nda sevgilisi evli olmasına rağmen ilişkisini sürdüren bir karakteri oynayan Buçe Buse Kahraman, Youtube’da Yasemin Döngel’in sunduğu “Yasemince İtiraflar” programına konuk olmuştu.

yalı çapkını pelo gerçek adı

“Kötü yorumlar var” diyen genç oyuncu, bu konuda izleyicilere “Yapmayın” derken, “Bizler de duyguları olan insanlarız. Bazen çok acımasızca eleştiriliyor ve her şeyden önce karşıdaki insan işini yapıyor, bu da işin bir parçası. Onu karakterden ayırmak gerekiyor. Onu da körü körüne bağlanan insanların çoğu yapamıyor. Ama bizler aslında iyi insanlarız” diye isyan etmişti.

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan genç oyuncunun paylaşımlarına beğeni ve yorum yağıyor.

yalı çapkını pelo kim

 BUÇE BUSE KAHRAMAN KİMDİR

Yeni dönemde meşhur olan oyunculardan Buçe Buse Kahraman, 1 Nisan 1996 yılında İzmir’de doğdu.

Buçe Buse Kahraman, 1,70 boyundadır.

Daha ortaokul sıralarından oyuncu olmaya karar veren Buçe Buse Kahraman, 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü bitirdi.

yalı çapkını pelo instagram

İlk işi olan Kötü Çocuk filminde Neşe karakteriyle beyaz perdedeydi.

Güzel oyuncunun ilk dizisi ise Çarpışma oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu gibi önemli isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisinde Buse Buçe Kahraman Meltem olarak yer aldı.

Yasak Elma dizisiyle iyice tanınırlığını artıran Buçe Buse Kahraman, Lila rolüyle akıllarımıza kazındı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir