Yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan’ın on parmağında on marifet! Bir yeteneği daha ortaya çıktı!

Emanet dizisindeki başarılı performansı ile övgü alan Halil İbrahim Ceyhan, usta müzisyen Suat Aydoğan ile düet yaparak müzik yeteneğini de konuşturdu.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emanet dizisinin başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, müzik yeteneğiyle de hayranlarının gönlünü fethetti.

Söz ve müziği kendisine ait olan Adaletsiz Hasret isimli şarkısı ile dikkatleri çeken Halil İbrahim Ceyhan, usta müzisyen Suat Aydoğan ile düet yaptı. Kendi yazdığı şarkıyı seslendirerek müzik konusunda önemli bir adım atan oyuncu, şimdiden hayranlarından büyük ilgi gördü.

Emanet dizisinin Yaman’ı Halil İbrahim Ceyhan’ın 12 yıl önceki hali görenleri şaşırttı!

Emanet isimli dizide zaman zaman yöresel türküler seslendiren ve izleyicilerin sesini beğendiği oyuncu, artık müzik konusunda daha da öne çıkacak gibi gözüküyor. İlk iki sezonu tamamlanan Emanet dizisinin üçüncü sezonda da devam etmesi bekleniyor. Sıla Türkoğlu’nun artık projede yer almak istememesi ve Emanet’ten ayrılmasından sonra artık diziyi sırtlayacak isim olarak Halil İbrahim Ceyhan öne çıkacak.

“ŞİMDİDEN KONSER TEKLİFLERİ GELMEYE BAŞLADI”

Zorlu bir üçüncü sezona hazırlanan ve yaz arasını müzik çalışmaları ile değerlendiren oyuncu, bazı şarkı sözlerini de müzisyenlere verdiğini söyledi. Ceyhan, kendisi için birçok ilham kaynağının bulunduğunu belirtirken, bazen yaşadıklarından ilham alıyor, bazen de Emanet dizisinin senaryosundaki detaylardan eserler çıkartıyor.

Emanet’in Seher’i Sıla Türkoğlu, Halil İbrahim Ceyhan’ı çabuk unuttu! Yeni aşkıyla yakalandı

Müzik ile oyunculuğun birbirini beslediğini söyleyen oyuncu, konser teklifleri aldığını da belirtti. Halil İbrahim Ceyhan “Şimdiden konser teklifleri gelmeye başladı. Ama bunun için biraz daha zaman var diye düşünüyorum, önümüzdeki aylarda birkaç şarkı daha var sırada kendi okuduğum yine söz ve müziği bana ait olan şarkılar, sonrasında sürprizler olabilir” açıklamasında bulundu.

Yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan’ın on parmağında on marifet! Bir yeteneği daha ortaya çıktı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.