Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü sürpriz bir diziyle ekranlara dönüyor!

Son olarak Kaderimin Oyunu dizisiyle ekranlara gelen yakışıklı oyuncu Akın Akınözü, TV8'de yayınlanacak "Tuzak" isimli diziyle ekranlara dönüyor. Dizide Akınözü'ne usta oyuncu Talat Bulut eşlik edecek.

featured

Akın Akınözü, deneyimli oyuncu Talat Bulut ile başrolleri paylaşacağı “Tuzak” isimli diziyle yeniden televizyona dönüyor.

Son olarak konuk oyuncu olduğu Mahkum dizisindeki performansıyla farkını konuşturan usta aktör Talat Bulut ile son dizisi Kaderimin Oyunu’yla kariyerindeki yükselişini sürdüren Akın Akınözü aynı dizide buluştu. Acun Medya’nın imza atacağı iddialı proje TV8’de seyirciyle buluşacak.

TALAT BULUT, GÜÇLÜ BİR İŞ İNSANI OLACAK

Şimdiden merak uyandıran dizinin kod adı “Tuzak”… Dizinin yönetmen koltuğunda başarılı isim Aytaç Çiçek oturacak. “Tuzak”ın senaryosunu ise Eylem Canpolat yazıyor. Dizide Talat Bulut “Aslan” adında çok güçlü bir iş insanına hayat verecek.

Akın Akınözü 110 kg kaldırdı! Sosyal medya sallandı

AKIN AKINÖZÜ, AVUKAT OZAN’I CANLANDIRACAK

Röportajlarında “Role bir şey katacağıma inanırsam ve heyecan duyarsam kabul ederim” diyen Akın Akınözü ise “Tuzak”ta avukat Ozan karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Çekimleri ağustos ayında başlayacak olan dizinin ekim ayında yayında olması planlanıyor. Dizinin oyuncu görüşmeleri sürüyor.

Dünyaca ünlü giyim firmasının 2022 marka yüzü yakışıklı oyuncu Akın Akınözü oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir