Yakamoz S-245’te Aşk-ı Memnu sürprizi! Selçuk Yöntem ve Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir arada!

Netflix'in başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı yerli dizisi Yakamoz S-245 yayınlandı. Dizide, Tatlıtuğ'un canlandırdığı karakterin telefonla görüştüğü babasını Selçuk Yöntem canlandırdı. En son Aşk-ı Memnu dizisinde birlikte rol alan ikili sosyal medyada gündem oldu.

featured
service

Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem yıllar sonra Yakamoz S-245 dizisinde yeniden bir araya geldi. Aşk-ı Memnu dizisinde beraber rol alan ve orada da bir baba oğul ilişkisine sahip karakterleri canlandıran ikili, akıllara “sen benim oğlumdun” repliğini getirdi. Özellikle sosyal medyada Aşk-ı Memnu ve final bölümünden paylaşımlar yapan izleyiciler, bol bol atıfta bulundular ve Yakamoz S-245’in bu sürprizini uzun süre konuştular.

YAKAMOZ S-245 KONUSU NE?

Yakamoz S-245, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, deniz altına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri zorlu mücadeleyi konu alıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibi insanlığı tehdit eden güneşten kaçabilmek için askeri bir deniz altına binmek zorunda kalır. Arman ve ekibi, bir yandan neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da içinde kapana kısıldıkları Yakamoz’un gerçek görevini sorgularlar. Bu durum Arman’ı onları denizaltında istemeyen askerlerle karşı karşıya getirir. Dışarıda Güneş içeride ise birbirlerine güvenmeyen bu iki grup arasında büyük mücadele yaşanır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek midir?

Tolga Karaçelik ile Umut Aral’ın yönettiği dizi, Dünya’nın sonunu getiren bir felaketten çok daha fazlasını sorgulatırken, temposu hiç düşmeyen hikayesiyle izleyiciyi merak dolu olayların içerisine sürüklüyor. Yakamoz S-245, şu an Netflix Türkiye ve tüm dünyada yayında!

Yakamoz S-245’te Aşk-ı Memnu sürprizi! Selçuk Yöntem ve Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir arada!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir