Wilma Elles’e minibüste taciz şoku: ‘Titreyerek arabadan indim’

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde hayat verdiği 'Caroline' karakteriyle hafızalarda yer edinen Alman oyuncu Wilma Elles, 2 sene önce İstanbul'da yaşadığı ve hâlâ aklından çıkmayan taciz olayını ilk kez anlattı.

featured

Alman oyuncu Wilma Elles, yıllar sonra çarpıcı bir itirafta bulundu. Minibüsüne bindiği bir servis şoförünün aracı tenha bir yere çekerek kendisini taciz ettiğini açıklayan Elles, uğradığı tacizden cep telefonu numarasını vererek kurtulduğunu söyledi.

YARDIMCI OLMAYI TEKLİF ETMİŞ

Oyuncu, eline bavuluyla yokuş çıkmak üzereyken bir servis şoförünün kendisine yokuş başına kadar yardımcı olmayı teklif ettiğini ardından ise taciz etmek istediğini belirtti. O anları anlatan ünlü oyuncu, şoförü, görüşme teklifinin kabul edeceğini söyleyerek bu durumdan kurtulduğunu anlattı.

“TİTREYEREK ARABADAN İNDİM”

Elles, 2 yıl önce İstanbul’da yaşadığı olayı şöyle anlattı: “Aracın içindeyim ve tek başınayım mezarın yanında duruyoruz. Kapıları kapatıyor. Şoför gidiyor, perdeleri kapatıyor ben çok heyecanlıyım ama belli etmedim. ‘Siz ne yapıyorsunuz!’ dedim, ‘Çok güzelsiniz biz tanışalım’ falan dedi. Ben de ‘Siz çok güzelsiniz, çok hoş yakışıklı bir erkeksiniz sizinle daha iyi bir yerde bir araya gelelim, burada değil, numaramı vereyim’ dedim. Ben gerçek numara vermek zorunda kaldım çünkü biliyordum ki o beni çaldıracak. Çaldırdı, bir süre sonra ikna oldu. Titreyerek arabadan indim, sonra beni 5-6 kez aradı.”

Wilma Elles, nafaka istiyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir